SLEVOVÉ KUPÓNY A AKČNÍ SLEVY V USA

Nevíme jak vy, ale náš tým miluje různé slevy, promo kódy a akční nabídky. Během našeho cestování jsme postupně objevovali různé akcičky, které nám pomohly ušetřit nějaký ten dolar, jenž jsme pak mohli investovat do dalších vstupů, na další výlety, na představení…no prostě do zábavy. Některé akce byly lepší, některé horší, některé se nevyplatily vůbec.

Vybrali jsme ty slevy, které nás nejvíce oslovily, které sami aktivně využíváme a jsou námi i prověřené…takže fungují 🙂 …nabízíme je zde i vám.

 • Cestovní pojištění – sleva 50% – v případě zřízení cestovního pojištění přes webové stránky dostanete automaticky slevu 50% z celkové částky pojištění.
 • půjčovna aut – Rentalcars.com – tento vyhledávač autopůjčoven patří mezi špičky v oboru. Ročně obslouží přes 4,7 milionu klientů a vzhledem k velikosti firmy si mohou dovolit tlačit na půjčovny a dostávat tak “množstevní slevy”, které pak získává i samotný klient. Zkuste prověřit jejich nabídku! Slevy často bývají až 15%, druhý řidič zdarma nebo plná nádrž bez poplatku.
 • Alza: slevy až 33% videokamery, karty, fotoaparáty – pokud byste si rádi před cestou do Ameriky obnovili své video/foto vybavení, tak Alza nabízí akční slevy na fotoaparáty, videokamery příp. další vybavení. Zajímavou nabídku najdete v sekci paměťové karty, kterých není do Ameriky nikdy dost 🙂
 • Booking.com: 50% slevy na hotely – tento odkaz vás zavede na stránky se slevami na poslední chvíli, proto se vyplatí zde zalistovat a třeba najdete něco co vám padne do oka.
 • Hotels.com: slevy 50% na hotely – jedná se o obdobu předcházející odkazu. Vyplatí se zabrouzdat i po tomto webu a proklepnout nabídky i zde.
 • Sleva 10%: parkování u letiště Praha – tento odkaz je určen pro všechny, kteří se chystají autem na letiště Václava Havla Praha (Ruzyně) a rádi by zde parkovali. Použitím promo kódu USA905 dostanete automaticky slevu 10%.
 • Motel 6 – tento motelový řetězec je mezi turisty snad nejznámější nabízí slevu 5%, což se nemusí zdát být mnoho, ale za ušetřené dolary si můžete koupit třeba snídani ve fast foodu.
 • Motel Super 8: sleva 15% – sleva se vztahuje na rezervace pořízené týden dopředu. Pokud tedy máte daný pevný itinerář, tak se jedná už o zajímavou sumu, která vám zůstane v peněžence.
 • Motel Days Inn: sleva 15% – při rezervaci týden dopředu
 • Travelodge: sleva 15% – při rezervaci týden dopředu
 • New York: City Pass 42% sleva – slevový kupón na vybrané atrakce v New Yorku. Jeho pomocí ušetříte až slibovaných 42% ze standardního vstupného.
 • New York: City Sights – sleva 10% – zde si můžete objednat různé výlety po New Yorku. Nezapomeňte uvést promo kód 10OFFCS, na které dostanete slevu 10%. Určitě stojí za zhlédnutí!
 • Las Vegas: sleva až 50% na show a výlety – slevy na poslední chvíli. Evidentně jim zbyla volná místa na představeních, a proto se je snaží prodat i za sníženou cenu. Nahlédněte do nabídky, zda by se vám některé představení nezamlouvalo.

Co zařídit před cestou do USA

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Pomůžu vám a za 2 hodiny máte jasno.
Plánujete svou vysněnou cestu do USA, ale topíte se
v přípravách a nevíte, kde začít?
Naplánujeme bodový itinerář vaší nezapomenutelné cesty po USA
Řekneme si, co nedělat u imigračního úředníka i na silnicích
Jak zajistit registraci pro vstup do parků
... a spousty dalších tipů a rad - letenky, auto, ubytování, co vidět atd.
Klikněte zde!
Plánujete svou vysněnou cestu do USA, ale topíte se v přípravách
a nevíte, kde začít?
Naplánujeme bodový itinerář vaší cesty po USA
Řekneme si, co nedělat u imigračního úředníka i na silnicích
Jak zajistit registraci pro vstup do parků
... a spousty dalších tipů a rad - letenky, auto, ubytování, co vidět atd.
Klikni zde
Pomůžu vám a za 2 hodiny máte jasno.
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa