VSTUPENKY NA ZÁPASY NHL, NBA, MLB A NFL

National Hockey League (NHL) je jednou ze čtyř velkých sportovních soutěží v Severní Americe – společně s NBA, MLB a NFL. Skládá se ze 30 týmů rozprostřených po Severní Americe a Kanadě. Konkrétně 23 týmů je amerických a 7 kanadských.

Lístky na zápasy NBA, NHL, NFL a MLB

Stejně jako jiné sportovní ligy, i NHL je rozdělena do dvou konferencí – Východní a Západní. Každá z těchto konferencí je následně rozdělena do tří divizí. V případě Východní konference se jedná o Atlantickou divizi, Severovýchodní divizi a Jihovýchodní divizi. V případě Západní konference se jedná o Centrální divizi, Severozápadní divizi a Pacifickou divizi.

Během let 1942 až 1967 se NHL hrála v éře tzv. „Original Six,“ tedy pouze s šesti týmy, které jsou tak považovány za týmy zakladatelské, jelikož právě ony byly základem celé soutěže. Mezi tyto týmy patří Montreal Canadiens, Toronto Maple Leafs, Boston Bruins, New York Rangers, Detroit Red Wings a Chicago Blackhawks. Liga se ale neustále – hlavně díky obrovskému zájmu fanoušků – rozšiřovala.. a pořád rozšiřuje.

Vstupenky na NHL najdete na webu TicketNetwork.

Vrcholem sezóny NHL je play-off, jehož vítěz získá Stanley Cup. Intenzita hry ještě vzroste a kvalita zápasů nemá ve světě konkurenci. Ať už si budete kupovat lístky přímo na stadión, nebo budete zápasy sledovat jen v televizi, budete rozhodně nadšeni. Když se rozjede finále Stanley Cupu, zpozorní dokonce i nehokejoví fanoušci. Není nic lepšího, než mít lístky na zápasy finále Stanley Cupu a moci tak být přímo uprostřed dění.

Pokud budete v New Yorku a máte rádi hokej, jednoduše musíte navštívit alespoň jeden zápas tohoto týmu, jelikož New York Rangers hrají v nejslavnější aréně světa – Madison Square Garden. Opět platí, že lístky na kterýkoliv zápas tohoto týmu seženete v prodejní síti TicketNetwork. Pokud chcete strávit parádní večer v „The Garden,“ je tento způsob koupě lístků nejpohodlnější a také nejvýhodnější.

Vstupenky na zápasy NHL

O PLAY-OFF VSTUPENKÁCH NA NHL

USA je hokej extrémně polarizovaným sportem – buď jej milujete nebo jej nenávidíte. To se ale očividně vždy změní se začátkem vyřazovací části soutěže, kdy si noví fanoušci začnou všímat vzrušení, které sebou tato část sezóny přináší. Ať už jste zarytým fanouškem, nebo jen fanouškem, který chce vidět dobrý hokej, získat vstupenky na play-off je prostě nutnost.

Každý hráč, každý tým a každý fanoušek má jen jediný cíl – stát se vítězem Stanley Cupu. Fanoušci sice nemohou vstřelit žádné branky, nicméně i tak jsou důležití. Ne nadarmo se říká, že podpora fanoušků je jako další hráč na kluzišti. Hlasité fandění fanoušků domácího týmů může jejich tým nakopnout, zatímco hostující tým bude mít vše ještě těžší. Fanoušci, jež si kupují lístky na vyřazovací část soutěže, tak prakticky pomáhají svému týmu na cestě k zisku vysněné trofeje.

NHL play-off vstupenky najdete na webu TicketNetwork – naleznete zde lístky na prakticky jakýkoliv zápas vyřazovací fáze soutěže.

Na zmíněném webu samozřejmě naleznete i lístky na zápasy základní fáze soutěže.

Vstupenky na sportovní zápasy

Co zařídit před cestou do USA

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Jak se vyhnout turistickým pastem, na co nezapomenout, připravíme itinerář a předám vám spusty dalších tipů a rad.
Poslední 4 volné termíny v červnu na téma
Klikni pro více informací
"Jak naplánovat cestu do USA"
Jak se vyhnout turistickým pastem, na co nezapomenout, připravíme itinerář a předám vám spusty dalších tipů a rad.
Poslední 4 volné termíny v červnu na téma
Klikni pro více informací
"Jak naplánovat cestu do USA"
Get our best healthy recipes and nutrition tips straight to your inbox!
Get Healthy Now! Extra Health Updates
Sign Up
Your privacy is important to us