POČASÍ V LAS VEGAS

Počasí v Las Vegas je po většinu roku velmi horké a suché, takže při svých procházkách rozpálenými ulicemi myslete a mějte u sebe stále vodu, kterou si můžete vychlazenou koupit i na ulicích od prodejců obvykle za částku 1 dolaru. Turisté a obyvatelé Las Vegas si zde užívají v průměru 293 slunečních dní v roce. Na deště zde narazíte výjimečně, ale tu a tam se můžou objevit i nárazové lijáky. Město je na tyto výjimečné situace připraveno a pod ulicemi se táhnout tunely, které jsou schopny přívaly vody odvést z města.

Počasí v Las Vegas

V Las Vegas patří mezi velmi horké měsíce červen, červenec, srpen a září a denní teploty se v tomto období pohybují v rozmezí 34°C až 42°C. V noci pak teplota klesá na 20°C až 26°C. Takže ať žije klimatizace. Velkou výhodou města je malá vlhkost vzduchu, která je něco kolem 10% a velké horko se tak stává o trochu snesitelnější.

Sníh v Las Vegas

Pokud vyrazíte do Las Vegas v zimě, tak se denní teploty pohybuje kolem 15°C a v noci poklesnou k 5°C, výjimečně i k nule a může napadnout i sníh jako například v roce 2010, když se přes Las Vegas přehnala sněhová vánice.

Oblíbené

OKRUŽNÍ PLAVBY LODÍ

Platí pro Semi-Circle Cruise, Harbor Lights Cruise, Liberty Cruise nebo The Beast Speedboat Ride. Užijete si úžasný...

DOPRAVA Z LETIŠTĚ NEW YORK – AUTOBUS, METRO NEBO TAXI

Letiště JFK je hlavní mezinárodní letiště New Yorku. Létají sem hlavní velké letecké společnosti jako British Airways,...

Co vidět v San Franciscu?

San Francisco patří k nejhezčím městům USA. Velkou část centra je možné projít pěšky, i když při...

ORLANDO NA FLORIDĚ

Orlando patří mezi největší města Floridy a přísluší mu pomyslná pátá příčka co se týče velikosti. Leží...
- Advertisement -

Ostatní právě čtou
Doporučeno pro vás