Ubytování a hotely v New Yorku

Ubytování v New Yorku může spolknout velkou část vašeho rozpočtu. Často vás hotely v New Yorku budou stát více než samotná letenka. Socha Svobody za hotelovými okny je fajn, ale vaše peněženka toto příliš neuvítá. Proto ubytování vybírejte pečlivě a pročtěte si pár tipů, které jsme pro vás připravili.

A pokud se sami necítíte na organizování výletu, tak se můžete obrátit na cestovku, která má zájezdy do New Yorku ve své nabídce.

HOTELY NEW YORK – ČÍM DŘÍVE REZERVUJETE TÍM LÉPE!

REZERVACI MŮŽETE ZRUŠIT BEZ POPLATKU

Booking.com

New York je plný turistů, a tak ubytování nenechávejte na poslední chvíli. Na internetu si můžete v klidu projít nabídky jednotlivých hotelů (např. Booking.com ) nejen co se týče kvality, ale i ceny za pokoj a noc. Rezervace ubytování (hotel, motel) přes internet je spojena se slevou narozdíl od ubytování bez předchozí rezervace.

Hotely v Queens (ZDE) mají dobrou dostupnost metrem na Manhattan
a cena je nižší než v samotném centru.

Tipy, jak ušetřit při ubytování v New Yorku

Výhody hotelů v centru města jsou přeceňovány, zvláště když je vaším cílem úspora peněz. Metro vás během několika minut dopraví kamkoli chcete. Když si vyberete hotel na Upper West Side, dostanete se na k trajektu na ikonu New Yorku jež je Socha Svobody asi za půl hodiny.

Pečlivě si vyberte sezónu. Ceny pokojů se mohou dramaticky lišit – v některých případech až o stovky dolarů – v závislosti na ročním období, které navštívíte.

Zima, od 4. ledna do poloviny března, nabízí výhodné ceny, léto (zejména červenec–srpen) je druhé nejlepší. Podzim je nejrušnější a nejdražší období po Vánocích, ale listopad bývá klidný a cenově dostupný, tedy pokud si na víkend na Den díkůvzdání nerezervujete hotel s průvodem.

Queens nebo Brooklyn – dobrá volba

Nejlepší hodnotu za své peníze získáte pokud si najdete hotel v rezidenční čtvrti, kde žijí skuteční Newyorčané. Nebudete neustále bojovat s davy, v okolí budete mít skvělé restaurace a zažijete skutečný život obyvatel New Yorku. Hotely v Brooklynu a Queensu nabízí obzvlášť dobré úspory.

Hotely v New Yorku o Vánocích a dalších svátcích

V období o Vánocích, na Nový rok a o víkendu maratonu v New Yorku – očekávejte, že zaplatíte nejvíce. Je zvláštní, že když se město zaplní, méně kvalitní hotely často účtují ceny, které jsou stejné nebo dokonce vyšší než u luxusních hotelů. Nedává to smysl, ale stává se to poměrně často.

NIKDY se nesnažte hodnotit kvalitu hotelu podle ceny, kterou požadujete. Místo toho si pečlivě přečtěte recenze ubytování a porovnejte ceny, které jsou nabízeny, abyste se ujistili, že vás nevezmou na hůl.

Tipy na hotely v New York

Tip na motel v New Yorku od Tomáše Pokorného, který procestoval západ USA a New York.

Na konec jeden konkrétní tip a to na příjemný motel v New Yorku, který najdete pod jménem „SUPER 8 NORTH BERGEN“. Nachází se kousek za New Yorkem ve městě North Bergen, NJ – mapa zde. Cena za pokoj se řadí mezi nejlevnější v oblasti New Yorku, snídaně dodá trochu potřebné energie a přímo od motelu jezdí shuttle bus, který vás za tři dolary a něco kolem půl hodinky času doveze až do centra na Manhattan.Další články
Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button