Ubytování a hotely v New Yorku

Ubytování v New Yorku může spolknout velkou část vašeho rozpočtu. Často vás hotely v New Yorku budou stát více než samotná letenka. Socha Svobody za hotelovými okny je fajn, ale vaše peněženka toto příliš neuvítá. Proto ubytování vybírejte pečlivě a pročtěte si pár tipů, které jsme pro vás připravili.

A pokud se sami necítíte na organizování výletu, tak se můžete obrátit na cestovku, která má zájezdy do New Yorku ve své nabídce.

HOTELY NEW YORK – ČÍM DŘÍVE REZERVUJETE TÍM LÉPE!

REZERVACI MŮŽETE ZRUŠIT BEZ POPLATKU

Booking.com

New York je plný turistů, a tak ubytování nenechávejte na poslední chvíli. Na internetu si můžete v klidu projít nabídky jednotlivých hotelů (např. Booking.com ) nejen co se týče kvality, ale i ceny za pokoj a noc. Rezervace ubytování (hotel, motel) přes internet je spojena se slevou narozdíl od ubytování bez předchozí rezervace.

Hotely v Queens (ZDE) mají dobrou dostupnost metrem na Manhattan
a cena je nižší než v samotném centru.

Tipy, jak ušetřit při ubytování v New Yorku

Výhody hotelů v centru města jsou přeceňovány, zvláště když je vaším cílem úspora peněz. Metro vás během několika minut dopraví kamkoli chcete. Když si vyberete hotel na Upper West Side, dostanete se na k trajektu na ikonu New Yorku jež je Socha Svobody asi za půl hodiny.

Pečlivě si vyberte sezónu. Ceny pokojů se mohou dramaticky lišit – v některých případech až o stovky dolarů – v závislosti na ročním období, které navštívíte.

Zima, od 4. ledna do poloviny března, nabízí výhodné ceny, léto (zejména červenec–srpen) je druhé nejlepší. Podzim je nejrušnější a nejdražší období po Vánocích, ale listopad bývá klidný a cenově dostupný, tedy pokud si na víkend na Den díkůvzdání nerezervujete hotel s průvodem.

Queens nebo Brooklyn – dobrá volba

Nejlepší hodnotu za své peníze získáte pokud si najdete hotel v rezidenční čtvrti, kde žijí skuteční Newyorčané. Nebudete neustále bojovat s davy, v okolí budete mít skvělé restaurace a zažijete skutečný život obyvatel New Yorku. Hotely v Brooklynu a Queensu nabízí obzvlášť dobré úspory.

Hotely v New Yorku o Vánocích a dalších svátcích

V období o Vánocích, na Nový rok a o víkendu maratonu v New Yorku – očekávejte, že zaplatíte nejvíce. Je zvláštní, že když se město zaplní, méně kvalitní hotely často účtují ceny, které jsou stejné nebo dokonce vyšší než u luxusních hotelů. Nedává to smysl, ale stává se to poměrně často.

NIKDY se nesnažte hodnotit kvalitu hotelu podle ceny, kterou požadujete. Místo toho si pečlivě přečtěte recenze ubytování a porovnejte ceny, které jsou nabízeny, abyste se ujistili, že vás nevezmou na hůl.

Tipy na hotely v New York

Tip na motel v New Yorku od Tomáše Pokorného, který procestoval západ USA a New York.

Na konec jeden konkrétní tip a to na příjemný motel v New Yorku, který najdete pod jménem „SUPER 8 NORTH BERGEN“. Nachází se kousek za New Yorkem ve městě North Bergen, NJ – mapa zde. Cena za pokoj se řadí mezi nejlevnější v oblasti New Yorku, snídaně dodá trochu potřebné energie a přímo od motelu jezdí shuttle bus, který vás za tři dolary a něco kolem půl hodinky času doveze až do centra na Manhattan.Další články

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa