Svatba v Las Vegas: Rychlé, snadné a nezapomenutelné

Svatba v Las Vegas je oblíbenou volbou pro páry, které hledají zábavu a jedinečný svatební zážitek. Las Vegas je známé pro své ikonické svatební kaple, ohromující místa a širokou škálu svatebních služeb. Před svatbou v Sin City je však třeba zvážit několik věcí. V tomto článku se podělíme o pár tipů, kde se vzít a co musíte udělat před svatbou.

V Las Vegas si každoročně řekne své „ano“ více než sto tisíc párů. Město je proslulé jako oblíbené místo pro svatební obřady a na šťastné novomanžele tu narazíte takřka na každém kroku. Můžete se nechat oddat v jedné z typických svatebních kaplí, na pirátské lodi, v helikoptéře, na exotickém ostrově nebo se dokonce vzít aniž byste vystoupili z auta.

Svatby v Las Vegas jsou velmi populární díky tomu, že jsou nesmírně jednoduché, rychlé a relativně levné. Navíc si novomanželé mohou po svatbě užít nezapomenutelné líbánky ve městě.

Las Vegas bylo svatební destinací řady celebrit, jako byli Elvis Presley s Priscillou, Britney Spears, Angelina Jolie s B. B. Thorntonem, Bruce Willis s Demi Moore, Richard Gere s Cindy Crawford, Jane Fonda a Clint Eastwood, Frank Sinatra. Dokonce i největší česká celebrita, Karel Gott, si pro svou svatbu zvolil Las Vegas.

Svatba v Las Vegas v hotelu nebo v kapli

Las Vegas nabízí širokou škálu svatebních míst, od elegantních tanečních sálů až po svérázné kaple. Mezi oblíbená svatební místa patří:

Před výběrem místa nezapomeňte zvážit svůj rozpočet, počet hostů a typ svatby, kterou chcete.

Většina hotelů a resortů v Las Vegas má svatební kapli a nabízí kompletní organizaci svatebního obřadu a zajímavé svatební balíčky, které obvykle zahrnují samotný obřad, ubytování, slavnostní večeři a láhev šampaňského. Mimo to jsou v celém městě k dispozici samostatné svatební kaple, místnosti a sály, kde si mohou novomanželé vyměnit prstýnky.

Svatební kaple v Las Vegas
Svatební kaple v Las Vegas

Získejte oddací licenci

Před svatbou v Las Vegas musíte získat povolení k uzavření sňatku. Povolení k sňatku můžete získat od úřadu Clark County Marriage Bureau, který je otevřen sedm dní v týdnu. Proces je jednoduchý a stačí si přinést svůj úředně vydaný průkaz totožnosti a zaplatit poplatek.

Naplánujte si podrobnosti o svatbě

Jakmile si vyberete místo svatby a získáte oddací licenci, je čas naplánovat podrobnosti vaší svatby. Některé věci, které je třeba zvážit, zahrnují:

  • Květiny a dekorace
  • Fotografování a natáčení videa
  • Svatební oblečení
  • Hudba a zábava
  • Svatební dort a catering
  • Přeprava
Novomanželé v Las Vegas
Svatba v Las Vegas

Užijte si svatební zážitek

Jedna z nejlepších věcí na svatbě v Las Vegas je zážitek. Můžete si vybrat, zda budete mít tradiční svatbu nebo jedinečnou tematickou svatbu. Některá oblíbená témata zahrnují svatby Elvise, svatby Star Wars a svatby zombie. Ať už si vyberete jakýkoli, nezapomeňte si užít svůj výjimečný den se svými blízkými.

Chcete-li uspořádat dechberoucí svatbu, nabízí se v Las Vegas několik luxusních možností. Například v resortu Planet Hollywood Resort & Casino si můžete připomenout sňatek krále rock and rollu Elvise Presleye a jeho manželky Priscilly. Hotel disponuje dvěma elegantními svatebními kaplemi, které jsou vybaveny sloupovím a arkádami v jemných béžových odstínech.

Pokud hledáte romantickou a precizně vymyšlenou svatbu v nádherném prostředí, pak se můžete rozhodnout pro resort Bellagio, který je známý svými propracovanými svatebními obřady. Tento resort nabízí dvě kaple s nádhernými vitrážemi, lustry z ametystů a květinovou výzdobou.

Takové okázalé svatební ceremonie však nejsou levné, mohou vás vyjít až na 18 000 dolarů. Mezi nejexkluzivnější svatební balíčky patří Cosa Bella Wedding Package, který kromě samotného obřadu zahrnuje i pobyt v hotelových lázních, služby kadeřníků a stylistů, ubytování v luxusním střešním apartmá, večeři v okázalé restauraci a vstupenky na show Cirque du Soleil.

Zvažte právní požadavky

Před svatbou v Las Vegas se ujistěte, že jste si ověřili zákonné požadavky, zvláště pokud pocházíte z jiné země. Některé země vyžadují další dokumentaci nebo čekací dobu po získání povolení k manželství.

Svatba v Las Vegas může být nezapomenutelným a vzrušujícím zážitkem. Se správným plánováním a přípravou můžete mít svatbu svých snů v Sin City. Nezapomeňte si vybrat správné místo, získat povolení k manželství, naplánovat podrobnosti a užít si svůj výjimečný den.

Jak svatbu v Las Vegas zařídit?

Zařídit svatební obřad v Las Vegas je velmi jednoduché a spoustu informací najdete na stránce https://weddings.vegas/faqs/. Předtím než budete řešit cokoliv dalšího, je nezbytné získat tzv. svatební licenci (Marriage Licence) na úřadě Marriage Services Division (odkaz najdete v menu https://weddings.vegas. K jeho získání potřebujete pouze doklad totožnosti.

Pokud jste se již rozvedli, budete také potřebovat potvrzení o rozvodu.

Pokud vám je mezi 16-18 lety, musíte k sňatku mít souhlas rodičů. S licencí v kapse můžete být oddáni kdekoli, aniž byste museli řešit další formalitu. Po návratu domů je však třeba administrativně potvrdit svatbu, aby byla platná i v ČR. Pokud nemáte dostatek financí na to, abyste pozvali celou rodinu na svatbu v Las Vegas, nemusíte mít strach. Mnoho svatebních míst nabízí online sledování svatebního obřadu, takže můžete poslat svým přátelům a rodině odkaz spolu s vaším svatebním oznámením.

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa