HOTELY V LAS VEGAS

Nabídka hotelů a motelů je velmi široká a široká je i cena za ubytování. Možná vás překvapí, že některé hotely v Las Vegas mají vskutku nízké ceny.

Vybírat můžete jak mezi levnějšími hotely, tak i hotely vyšší cenové skupiny. Hotely v Las Vegas najdete na hlavní třídě nebo v jejím blízkém okolí, takže nebudete mít daleko při cestě za zábavou.

PŘEHLEDNÁ MAPA HOTELŮ V LAS VEGAS KE STAŽENÍ

Aktuální mapa kasín a hotelů na nejznámnější ulici Las Vegas. Zde si můžete mapu Las Vegas stáhnout ve formátu vhodném pro tisk.

UBYTOVÁNÍ V LAS VEGAS

V Las Vegas je nespočetné množství hotelů a motelů. Ceny hotelových pokojů jsou mnohem nižší než v jiných velkých městech. Toto platí zejména v pracovních dnech. Naopak nejdražší ubytování je při noclehu z pátku na sobotu a ze soboty na neděli.

Booking.com

NÁŠ TIP

V případě, že dáváte přednost motelu, tak náš tým může doporučit Motel 6 Las Vegas – Tropicana(195 E Tropicana Avenue), který je od hlavní ulice Strip vzdálen pouze 10 minut chůze.Motel 6 v Las Vegas

Motel je čistý, nechybí zde dva bazény, můžete si zde vyprat prádlo a ceny jsou nízké. Nocovali jsme zde již 3x a nikdy jsme si nemohli na nic stěžovat.

Vzhledem k tomu, že je tento motel velmi oblíbený, tak je dobré si udělat rezervaci na internetu zde. Názory dalších cestovatelů na tento Motel 6 najdete na naší Facebookové stránce zde.

Motel 6 Las Vegas

V případě, že chcete být ubytování v některém z hotelů přímo na hlavní třídě Strip, tak nahlédněte na nabídku níže.

HOTELY V LAS VEGAS

Hotely v Las Vegas jsou po architektonické stránce velmi neobyčejné. Treasure Island Hotel pořádá simulované námořní bitvy, sousední Mirage hotel se může pochlubit vybující sopkou. Hotel Luxor v Las Vegas je postaven ve stylu pyramid a nedaleký Venetian Hotel nabízí plavby na gondolách po velkém kanálu. Hotel Bellagio nabízí pohled na krásnou fontánu.

HOTEL MIRAGE

Booking.com
Hotel Mirage Las Vegas

HOTEL PARIS LAS VEGAS

HORSKÁ DRÁHA V HOTELU NEW YORK NEW YORK

Hotel New York New York se pyšní 45 metrů vysokou replikou Sochy Svobody a nadšencům se silným žaludkem nabízí horskou dráhu, která vás určitě nezklame. Osobní zážitek stál zato.

Horská dráha vás vyveze do výšky 62 metrů a budete se řítit rychlostí 110 km za hodinu. Tato jízda simuluje let bojové stihačky. Jednotlivé vstupné je 14,00 dolarů a jezdí každý den od 10:30 do půlnoci. Minimální výška osoby musí být 140 cm. Zde je malá ochutnávka.

HOTEL NEW YORK NEW YORK

VSTUPNÍ HALA MGM GRAND HOTELU

HOTEL MGM LAS VEGAS

HOTEL LUXOR V LAS VEGAS

HOTEL LUXOR V LAS VEGAS

HOTEL EXCALIBUR

HOTEL EXCALIBUR

CAESARS PALACE V LAS VEGAS

CAESARS PALACE V LAS VEGAS

FONTÁNA U HOTELU BELLAGIO

FONTÁNA U HOTELU BELLAGIO

Fontána je v provozu v těchto časech:
Pondělí – Pátek
15:00 – 20:00 každých 30 minut
20:00 – 00:00 každých 15 minut

Sobota, neděle a svátky
12:00 – 20:00 každých 30 minut
20:00 – 00:00 každých 15 minut

* V závislosti na počasí (např. z důvodu silného větru) nemusí být fontána v provozu.

HOTEL STRATOSPHERE TOWER

Stratosphere Tower je vysoká 350 m a je nejvyšší volně stojící vyhlídkovou věží v USA. Z vrcholku můžete zažít ohromující výhled na Las Vegas a na vrcholku najdete tři adrenalinové atrakce.

HOTEL STRATOSPHERE TOWER

Více o věži a atrakcích na stránkách Stratosphere Tower.

Atrakce na vrcholu Stratosphere Tower

Hotel Stratosphere Tower
Stratosphere Tower

HOTEL VENETIAN

HOTEL VENETIAN

HOTEL TRUMP

HOTEL TRUMP

HOTEL WYNN

HOTEL WYNN

HOTEL TREASURE ISLAND

HOTEL TREASURE ISLANDStanda Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 10 000 fanoušků
Back to top button