3 TIPY NA NEJLEPŠÍ LETY HELIKOPTÉROU

Let vrtulníkem nad Grand Canyonem

Pokud se chystáte do Las Vegas, rozhodně si nebudete chtít nechat ujít vyhlídkový let helikoptérou nad Grand Canyonem. Helikoptéry odlétají denně a míří směrem West Rim.

Vybrat si můžete ze dvou typů vyhlídkových letů: Let s přistáním nebo let bez přistání. Levnější variantou je let bez přistání. Let s přistáním ale zahrnuje ještě další výlety (např. plavba lodí a vstupenky na Skywalk).

Dárkový poukaz na let helikoptérou ke stažení ZDE

LET VRTULNÍKEM NAD GRAND CANYONEM

Vyhlídkové lety vrtulníkem bez přistání mají délku kolem 3 hodin, zatímco lety s přistáním mohou trvat až 7 hodin. Do délky letu je zahrnutá také bezplatná doprava na a z letiště.

V cenách jsou zahrnuty všechny poplatky, doplatky na benzín a oběd (oběd pouze u letů s přistáním). Jinými slovy, zaplatíte jen jednu pevně danou částku a nikdo vás už nebude otravovat s hromadou dalších doplatků. Níže naleznete náš seznam nejlepších vyhlídkových letů:

1. místo – Grand Celebration Tour – s přistáním na dně kaňonu

GraPapillon – Grand Celebration Tournd Celebration Tour (Nejpopulárnější!)

Jednoznačný šampión mezi vyhlídkovými lety helikoptérou nad Grand Canyonem. Letíte nejprve nad Lake Mead a Hooverovou přehradou (Hoover Dam) a následuje dramatický sestup o 1 220 metrů až na dno kaňonu. Poté si užijete přípitek se šampaňským na jednom z nejúžasnějších míst na světě a prozkoumáte okolní krajinu (včetně Colorado River). Samozřejmostí je bezplatný odvoz z a do všech hlavních hotelů na Vegas Strip. Délka letu: 4 hodiny.

Více informací – klikněte ZDE

Jednoznačný šampión mezi vyhlídkovými lety helikoptérou nad Grand Canyonem.

Zde najdete fotky z tohoto letu, který jsme sami absolvovali.

2. MÍSTO – HELICOPTER, BOAT & SKYWALK TOUR

Helicopter, Boat & Skywalk Tour

Tento mega-okružní let vám umožní vidět kaňon ze všech úhlů. Přistanete na dně kaňonu, lodí poplujete po Colorado River a následně vystoupáte na vrchol kaňonu. Budete se také moci vydat na Grand Skywalk – 21 metrů za okraj kaňonu, výška přesahující 1 220 metrů! Samozřejmostí je bezplatná doprava z/do hotelu, oběd, VIP Skywalk vstupenky a profesionální průvodce. Celkový čas: 6,5 hodiny.

V článku Vyhlídkový let helikoptérou s návštěvou Grand Canyonu, Skywalk a projížďkou lodí najdete kompletní popis tohoto výletu.

Volné termíny – klikněte ZDE

Ve videu je let letadlem, který není součástí Helicopter, Boat & Skywalk Tour.

Let vrtulníkem nad Grand Canyonem bez přistání.

3. MÍSTO – GOLDEN EAGLE AIR TOUR – LET VRTULNÍKEM NAD GRAND CANYONEM (BEZ PŘISTÁNÍ V KAŇONU)

Golden Eagle Air Tour (Let bez přistání!)

Nemáte příliš času nazbyt? Pak je pro vás Golden Eagle Air Tour tím pravým. V rámci tohoto vyhlídkového letu bez přistání budete moci vidět například Lake Mead a Hoover Dam (Hooverovu přehradu). To ale není vše – čeká na vás také výhled na West Rim, Colorado River, Guano Point, Eagle Point a Skywalk. Tento let je skvělou ochutnávkou krás Grand Canyonu. Navíc není nijak dlouhý (3 hodiny). Samozřejmostí je bezplatný odvoz z a do hotelu.

Více informací – klikněte ZDE

Sedadla

Mnoho lidí se ptá na to, zda je možná rezervace předního sedadla. Je, nicméně není to zaručené. Důvodem je to, že usazení jednotlivých osob v helikoptéře se odvíjí od celkové hmotnosti všech pasažérů. Rozhoduje se tedy až na místě. Přední sedadlo si můžete zarezervovat skrze rezervační formulář. Jestliže sedadlo získáte, tak zaplatíte až při odbavení před nástupem do helikoptéry.

Hmotnostní omezení

Helikoptéry unesou pouze 6 lidí, takže každé sedadlo je „prémiové.“ Právě z tohoto důvodu si společnosti účtují přirážky u pasažérů, jejichž hmotnost přesahuje cca 135 kg. Jestliže tento limit přesahujete, budete muset zaplatit přirážku (obvykle se pohybuje v rozmezí $100 až $200 za let). Přirážku budete muset zaplatit při odbavení.

Rezervace je nutná

Vyhlídkové lety helikoptérou jsou velice populární. Právě proto doporučujeme, abyste si vyhlídkový let zarezervovali alespoň týden dopředu . Během léta pak doporučujeme rezervaci provést 2 týdny dopředu. Nekupujte lístky během 24 hodin před odletem dané helikoptéry. Staly by se dvě věci – 1) Nesehnali byste sedadlo, 2) Zaplatili byste vyšší cenu. Mnoho lidí si také myslí, že nákup lístků přímo v Las Vegas je levnější. To je omyl. Pokud chcete nejlepší cenu, vždy lístky kupujte dopředu na internetu. Je to opravdu jednoduché.

Ocenění

Společnost Papillon, která provozuje lety helikoptérou byla oceněna serverem Tripadvisor za kvalitní služby v oblasti turismu.

Nejlepší čas pro let vrtulníkem nad Grand Canyonem

Ideální jsou ranní hodiny, kdy je nejlepší viditelnost a nejčistší vzduch. Nicméně je třeba vzít v potaz, že tento denní čas je nejoblíbenější, takže se lístky na tyto termíny vyprodávají nejrychleji (a také jsou nejdražší). Nejsnadnějším způsobem, jak tento problém vyřešit je, provést včasnou rezervaci. Pokud tak učiníte, získáte místa a co víc – získáte je za slušnou cenu.

Shrnutí letů helikoptérou nad Grand Canyonem

Vyhlídkové lety helikoptérou nad Grand Canyonem jsou při návštěvě Las Vegas něčím, co nesmíte vynechat. Grand Canyon je na to až příliš blízko. Během pouhých 45 minut můžete letět nad jednou z nejúžasnějších krajin na světě. Chcete-li zažít něco, na co nezapomenete, vyhlídkový let helikoptérou nad Grand Canyonem je tím pravým.

Dárkový poukaz na let vrtulníkem nad Grand Canyonem ke stažení

Let helikoptérou nad Grand Canyonem lze považovat za TOP zážitky, které se z cest po Americe odnesete a vřele můžeme doporučit. Pokud chcete let darovat k

  • narozeninám,
  • ke svatbě,
  • k výročí,
  • k Vánocům nebo
  • prostě jen tak udělat radost.

Tak zde si můžete stáhnout dárkový poukaz.

Poukaz vytiskněte nejlépe na barevné tiskárně a tvrdším papíru, vystříhněte, vložte do obálky a máte dárek, na který bude obdarovaný dlouhá léta vzpomínat.

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa