OKRUŽNÍ PLAVBY LODÍ

Platí pro Semi-Circle Cruise, Harbor Lights Cruise, Liberty Cruise nebo The Beast Speedboat Ride. Užijete si úžasný výhled na slavné panoráma a zblízka se podíváte na Sochu Svobody, Wall Street, The United Nations (centrum OSN) a mnoho dalšího. Profesionální průvodci vám prozradí nejrůznější legendy a historii města. Zakoupíte-li si vylepšení na Full Island Cruise, spatříte více než 101 turistických atrakcí města. Circle Line je JEDINÁ plavba, která je kolem celého ostrova.

Pro harmonogram a otevírací dobu navštivte www.circleline42.com nebo zavolejte na (212) 563-3200.

The Beast Speedboat Ride je dostupná pouze v období od května do září.

Zavřeno je pouze 25. prosince.

Speciální otevírací doba platí pro Den díkůvzdání, 1. ledna a 4. července.

Neplatí pro speciální plavby včetně: Bear Mountain, 4th of July a New Year’s Eve.

Vstup se CityPassem

Držitelé CityPassu mají nárok na jednu Semi-Circle Cruise, Harbor Lights Cruise nebo Liberty Cruise (v normálním harmonogramu, takže CityPass neplatí pro speciální plavby). Všechny plavby nabízejí úžasný výhled na panorama New Yorku a úžasný výhled na Sochu Svobody. Nebo si můžete vyzkoušet The Beast Speedboat Ride, což je 30ti minutová plavba na speciálně upravené 70 stop dlouhé závodní lodi (dostupné v období od května do září).

Hlavní přednosti

  • Circle Line Sightseeing Cruises již turistům nabízejí výhled na Sochu Svobody od roku 1945. Lodě plují tak blízko ostrovu, jak to jen zákon umožňuje.
  • Uvolněte se a bavte se, zatímco si budete užívat ohromující panoramatický výhled na New York a jeho významná místa.
  • Vyberte si plavbu, která je pro vás tou pravou: Semi-Circle Cruise, Harbor Lights Cruise, Liberty Cruise nebo The Beast Speedboat Ride.
  • The Beast Speedboat Ride vám kromě výhledů na Sochu Svobody a New York nabídne také vzrušení, jelikož při jízdě k Soše Svobody pojedete rychlostí vyšší než 45 mil za hodinu. Tato plavba je dostupná pouze v období od května do září.

Jak na vstup se CityPassem

Předložte svou CityPass brožuru nebo voucher u VIP okénka.

Vylepšení pro držitele CityPassu

Plavba kolem celého ostrova (Full Island Cruise): Cena pro držitele CityPassu je 4 USD.

Rady návštěvníkům

  • Harmonogram plaveb pro zimní měsíce je omezený, takže plánujte dopředu. Dostupnost pro konkrétní datum zjistíte na webových stránkách nebo zavoláním na tel. číslo (212) 563-3200.
  • V létě je obvykle nejméně zaplněná turisty Liberty Cruise.
  • Na místo byste měli dorazit 30 minut předem, abyste měli dostatek času na zisk lístku a proces nalodění.
  • Pokud v lodním snack baru nakoupíte za více než 10 USD, získáte zdarma pláštěnku. Více informací naleznete v brožuře.

Služby

Parkování: Dostupné na molu 83 (Pier 83), pondělí-pátek: 30 USD před 3:00pm, 35 USD po 3:00pm, sobota-neděle: 35 USD po celý den.

Občerstvení: Zakoupíte na lodi – na palubě nemůžete mít své jídlo či nápoje.

Přístupnost: Všechna plavidla jsou přístupná i pro vozíčkáře (kromě toalet na starších lodích).

Dárkový obchod: Ano.Další článkyNew York

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa