OKRUŽNÍ PLAVBY LODÍ

Platí pro Semi-Circle Cruise, Harbor Lights Cruise, Liberty Cruise nebo The Beast Speedboat Ride. Užijete si úžasný výhled na slavné panoráma a zblízka se podíváte na Sochu Svobody, Wall Street, The United Nations (centrum OSN) a mnoho dalšího. Profesionální průvodci vám prozradí nejrůznější legendy a historii města. Zakoupíte-li si vylepšení na Full Island Cruise, spatříte více než 101 turistických atrakcí města. Circle Line je JEDINÁ plavba, která je kolem celého ostrova.

Pro harmonogram a otevírací dobu navštivte www.circleline42.com nebo zavolejte na (212) 563-3200.

The Beast Speedboat Ride je dostupná pouze v období od května do září.

Zavřeno je pouze 25. prosince.

Speciální otevírací doba platí pro Den díkůvzdání, 1. ledna a 4. července.

Neplatí pro speciální plavby včetně: Bear Mountain, 4th of July a New Year’s Eve.

Vstup se CityPassem

Držitelé CityPassu mají nárok na jednu Semi-Circle Cruise, Harbor Lights Cruise nebo Liberty Cruise (v normálním harmonogramu, takže CityPass neplatí pro speciální plavby). Všechny plavby nabízejí úžasný výhled na panorama New Yorku a úžasný výhled na Sochu Svobody. Nebo si můžete vyzkoušet The Beast Speedboat Ride, což je 30ti minutová plavba na speciálně upravené 70 stop dlouhé závodní lodi (dostupné v období od května do září).

Hlavní přednosti

  • Circle Line Sightseeing Cruises již turistům nabízejí výhled na Sochu Svobody od roku 1945. Lodě plují tak blízko ostrovu, jak to jen zákon umožňuje.
  • Uvolněte se a bavte se, zatímco si budete užívat ohromující panoramatický výhled na New York a jeho významná místa.
  • Vyberte si plavbu, která je pro vás tou pravou: Semi-Circle Cruise, Harbor Lights Cruise, Liberty Cruise nebo The Beast Speedboat Ride.
  • The Beast Speedboat Ride vám kromě výhledů na Sochu Svobody a New York nabídne také vzrušení, jelikož při jízdě k Soše Svobody pojedete rychlostí vyšší než 45 mil za hodinu. Tato plavba je dostupná pouze v období od května do září.

Jak na vstup se CityPassem

Předložte svou CityPass brožuru nebo voucher u VIP okénka.

Vylepšení pro držitele CityPassu

Plavba kolem celého ostrova (Full Island Cruise): Cena pro držitele CityPassu je 4 USD.

Rady návštěvníkům

  • Harmonogram plaveb pro zimní měsíce je omezený, takže plánujte dopředu. Dostupnost pro konkrétní datum zjistíte na webových stránkách nebo zavoláním na tel. číslo (212) 563-3200.
  • V létě je obvykle nejméně zaplněná turisty Liberty Cruise.
  • Na místo byste měli dorazit 30 minut předem, abyste měli dostatek času na zisk lístku a proces nalodění.
  • Pokud v lodním snack baru nakoupíte za více než 10 USD, získáte zdarma pláštěnku. Více informací naleznete v brožuře.

Služby

Parkování: Dostupné na molu 83 (Pier 83), pondělí-pátek: 30 USD před 3:00pm, 35 USD po 3:00pm, sobota-neděle: 35 USD po celý den.

Občerstvení: Zakoupíte na lodi – na palubě nemůžete mít své jídlo či nápoje.

Přístupnost: Všechna plavidla jsou přístupná i pro vozíčkáře (kromě toalet na starších lodích).

Dárkový obchod: Ano.Další články
Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button