LETY HELIKOPTÉROU NA HORU TOWER BUTTE – ARIZONA

Hora Tower Butte (na mapě níže) vám nabídne dech beroucí panoramatický výhled 360° z výšky 1600 m nad mořem. Na toto místo se dostanete pouze helikoptérou. Toto dobrodružství ve vás zanechá nezapomenutelné vzpomínky, získáte úžasné fotky a budete mít neuvěřitelný výhled na americký jihozápad.

Helikoptérou poletíte nad východ od Antelope Canyon, nad územím kmene Navajo a jezerem Lake Powell. Po přistání na vrcholu Tower Butte budete mít zhruba 20 minut, abyste si užili úžasných pohledů do krajiny, odkud uvidíte Glen Canyon, Lake Powell, The Kaiparowitz Plateau, the Grand Starircase a the Vermillio Cliffs.

Let helikoptérou

Vaše dobrodružství začne na letišti v městečku Page – mapa níže. Jelikož je tento výlet helikoptérou velmi oblíbený, a to nejen mezi samotnými Američany, ale hlavně u turistů ze zahraničí, tak doporučujeme provést rezervaci předem a nespoléhat na poslední chvíli.

Pro rezervaci letu můžete na webu společnosti Papillon bez obav použít platební kartu. Firma má dlouholetou tradici na trhu a patří mezi prověřené prodejce výletů. Náš tým nákup letu na tomto portálu sám ověřil a vše proběhlo bez problémů.

Stejně mimořádný zážitek ve vás zanechá let helikoptérou nad Grand Canyonem. Další informace o letech najdete v tomto článku zde.

Rekapitulace:

JE POTŘEBA REZERVOVAT LET HELIKOPTÉROU?

Jedna z otázek turistů, kteří chtějí zažít úžasné výhledy z ptačí perspektivy je, zda si musí let helikoptérou rezervovat předem. Naše odpověď zní “ANO” a je pro to několik důvodů.

  • Poptávka turistů po letech helikoptérou převyšuje možnosti leteckých společností, a to zejména v měsících turistické sezóny.
  • Východ a západ slunce patří mezi nejvíce oblíbené časy a z tohoto důvodu jsou také lety v této denní době mnohdy obsazené, to platí zejména v letních měsících. Zrušení rezervací je velmi vzácné.
  • Lety jsou v ranních hodinách nejpříjemnější. Vzduch je klidnější a viditelnost nejlepší. Nutno přihlédnout k aktuálnímu počasí, které je v Arizoně někdy nestále. Pokud dojde k “přeplánování” letů, tak nejdříve letí ti, kteří jsou první v pořadí.
  • Na jaře, na podzim a v zimě jsou dny kratší, což ovlivňuje i počet letů.
  • Ušetříte. Rezervací přes internet můžete (dle nabídky) ušetřit až několik desítek dolarů.

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa