LETY HELIKOPTÉROU NA HORU TOWER BUTTE – ARIZONA

Hora Tower Butte (na mapě níže) vám nabídne dech beroucí panoramatický výhled 360° z výšky 1600 m nad mořem. Na toto místo se dostanete pouze helikoptérou. Toto dobrodružství ve vás zanechá nezapomenutelné vzpomínky, získáte úžasné fotky a budete mít neuvěřitelný výhled na americký jihozápad.

Helikoptérou poletíte nad východ od Antelope Canyon, nad územím kmene Navajo a jezerem Lake Powell. Po přistání na vrcholu Tower Butte budete mít zhruba 20 minut, abyste si užili úžasných pohledů do krajiny, odkud uvidíte Glen Canyon, Lake Powell, The Kaiparowitz Plateau, the Grand Starircase a the Vermillio Cliffs.

Let helikoptérou

Vaše dobrodružství začne na letišti v městečku Page – mapa níže. Jelikož je tento výlet helikoptérou velmi oblíbený, a to nejen mezi samotnými Američany, ale hlavně u turistů ze zahraničí, tak doporučujeme provést rezervaci předem a nespoléhat na poslední chvíli.

Pro rezervaci letu můžete na webu společnosti Papillon bez obav použít platební kartu. Firma má dlouholetou tradici na trhu a patří mezi prověřené prodejce výletů. Náš tým nákup letu na tomto portálu sám ověřil a vše proběhlo bez problémů.

Stejně mimořádný zážitek ve vás zanechá let helikoptérou nad Grand Canyonem. Další informace o letech najdete v tomto článku zde.

Rekapitulace:

JE POTŘEBA REZERVOVAT LET HELIKOPTÉROU?

Jedna z otázek turistů, kteří chtějí zažít úžasné výhledy z ptačí perspektivy je, zda si musí let helikoptérou rezervovat předem. Naše odpověď zní “ANO” a je pro to několik důvodů.

  • Poptávka turistů po letech helikoptérou převyšuje možnosti leteckých společností, a to zejména v měsících turistické sezóny.
  • Východ a západ slunce patří mezi nejvíce oblíbené časy a z tohoto důvodu jsou také lety v této denní době mnohdy obsazené, to platí zejména v letních měsících. Zrušení rezervací je velmi vzácné.
  • Lety jsou v ranních hodinách nejpříjemnější. Vzduch je klidnější a viditelnost nejlepší. Nutno přihlédnout k aktuálnímu počasí, které je v Arizoně někdy nestále. Pokud dojde k “přeplánování” letů, tak nejdříve letí ti, kteří jsou první v pořadí.
  • Na jaře, na podzim a v zimě jsou dny kratší, což ovlivňuje i počet letů.
  • Ušetříte. Rezervací přes internet můžete (dle nabídky) ušetřit až několik desítek dolarů.

Sdílejte tento článek:

Autor článku

Standa Beran

zakladatel webu Cestování po USA

Do USA cestuje pravidelně od roku 1996. Křížem krážem projel západ USA, prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď.

Grand Canyon, jak přespat jednu noc v kempu u Colorado River

Během let, kdy jsem žila v Americe, jsem kromě mého milovaného New Yorku, kde jsem měla tu čest a štěstí bydlet, toužila navštívit i...

Joshua Tree národní park USA

V národním parku Joshua Tree se setkávají dvě pouště - Mohavská a Coloradská - a pouštní klima zde skutečně panuje. Zejména v letních měsících,...

Nemáte čas? Pomůžu vám s plánováním dovolené do USA.

POPRVÉ NA DOVOLENOU DO USAPO VLASTNÍ OSE? Jste zaneprázdněni a bez času vše zjišťovat? Pomůžu vám s plánováním a za 3 hodiny máte itinerář v kapse! ...

Přidejte se k nám

10,004FanoušciTo se mi líbí
274NásledovníciNásledovat