ÚSCHOVNA ZAVAZADEL V NEW YORKU

New York je město, které je pro jedny cílová destinace pro druhé pouze jen letiště, kde přestoupí na další letecký spoj.

Koupili jste levné letenky na západ Ameriky do San Franciska, přestup máte právě v New Yorku na letišti JFK, ale další spoj vám letí až za 15 hodin. Co teď? Zůstat na letišti je k zbláznění, takže vás napadne si zkrátit čekání malým a rychlým výletem do centra Manhattanu.

Úschovna zavazadel v New Yorku

Skvělý nápad, ale co s kufry? Táhnout se s nimi není moc praktické a hlavně neustálé hlídání tašek, foťáků a kufrů je pak spíše za trest. Místo, abyste si alespoň na chvíli užili New Yorku, tak jste ve stresu, unaveni a někoho může i napadnout, že by snad bylo lepší zůstat na letišti.

Řešením může být úschovna zavazadel, a to jak přímo na letišti JFK, tak i v centru Manhattanu. V obou případech se jedná o placenou službu a je tedy nutné si připravit malý obnos, který se odvíjí od velikosti vaší batožiny a délky úschovy. Můžete se také zeptat v hotelech, zda službu úschovy poskytují, ale na to moc nespoléhejte.

Úschovna zavazadel Manhattan

Vzhledem ke zvýšeným bezpečnostním opatřením se muzea nyní zdráhají ukládat velké předměty. Pokud přijdete se třemi velkými kufry, tak budete mít velký problém jak přesvědčit pracovníky muzea, aby vám zavazadla uschovali. Střední batoh nebo kufr s kolečky, ale problém obvykle není a ve většině případů je to zdarma.

 • Letiště JFK – Terminal 1 Přílety – 1. patro (poblíž Alitalia a Olympic Airlines)
  Otevírací doba: 7:00 – 23:00 hod.
  Cena (záleží na velikosti): 4 – 16 dolarů za den
 • Letiště JFK – Terminal 4 Přílety – 1. patro
  Otevírací doba: 24 hodin
  Cena (záleží na velikosti): 4 – 16 dolarů za den
  http://www.jfkiat.com/luggage.html
  http://www.jfkiat.com/arrivals_map.html
 • Úschovna na Manhattanu – SCHWARTZ TRAVEL & STORAGE
  Otevírací doba: 6:00 – 22:00 hod.
  Cena (záleží na velikosti): 7 – 10 dolarů za den
  Mapa zde

Sdílejte tento článek:

Autor článku

Standa Beran

zakladatel webu Cestování po USA

Do USA cestuje pravidelně od roku 1996. Křížem krážem projel západ USA, prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď.

MANHATTANHENGE – ZÁPAD SLUNCE V NEW YORKU

Během roku, můžete být v New Yorku svědky úžasného fenoménu, kdy slunce zapadá přímo v ulicích New Yorku, je to tzv. Manhattanhenge. Jste v...

Co vidět a dělat v New Yorku?

Muzea v New Yorku, lety helikoptérou nad městem, mrakodrapy, procházky po Manhattanu, různé výstavy, plavby lodí kolem Manhattanu a mnohem víc, to vše vás čeká při návštěvě města...

Nákupy v New Yorku – Outlety

Nákupy v New Yorku mohou být pro mnohé turisty zpestřením pobytu, a pokud se vám při této myšlence zrychluje tep a ožíváte, tak patříte...

Přidejte se k nám

10,004FanoušciTo se mi líbí
274NásledovníciNásledovat