ÚSCHOVNA ZAVAZADEL V NEW YORKU

New York je město, které je pro jedny cílová destinace pro druhé pouze jen letiště, kde přestoupí na další letecký spoj.

Koupili jste levné letenky na západ Ameriky do San Franciska, přestup máte právě v New Yorku na letišti JFK, ale další spoj vám letí až za 15 hodin. Co teď? Zůstat na letišti je k zbláznění, takže vás napadne si zkrátit čekání malým a rychlým výletem do centra Manhattanu.

Úschovna zavazadel v New Yorku

Skvělý nápad, ale co s kufry? Táhnout se s nimi není moc praktické a hlavně neustálé hlídání tašek, foťáků a kufrů je pak spíše za trest. Místo, abyste si alespoň na chvíli užili New Yorku, tak jste ve stresu, unaveni a někoho může i napadnout, že by snad bylo lepší zůstat na letišti.

Řešením může být úschovna zavazadel, a to jak přímo na letišti JFK, tak i v centru Manhattanu. V obou případech se jedná o placenou službu a je tedy nutné si připravit malý obnos, který se odvíjí od velikosti vaší batožiny a délky úschovy. Můžete se také zeptat v hotelech, zda službu úschovy poskytují, ale na to moc nespoléhejte.

Úschovna zavazadel Manhattan

Vzhledem ke zvýšeným bezpečnostním opatřením se muzea nyní zdráhají ukládat velké předměty. Pokud přijdete se třemi velkými kufry, tak budete mít velký problém jak přesvědčit pracovníky muzea, aby vám zavazadla uschovali. Střední batoh nebo kufr s kolečky, ale problém obvykle není a ve většině případů je to zdarma.

 • Letiště JFK – Terminal 1 Přílety – 1. patro (poblíž Alitalia a Olympic Airlines)
  Otevírací doba: 7:00 – 23:00 hod.
  Cena (záleží na velikosti): 4 – 16 dolarů za den
 • Letiště JFK – Terminal 4 Přílety – 1. patro
  Otevírací doba: 24 hodin
  Cena (záleží na velikosti): 4 – 16 dolarů za den
  http://www.jfkiat.com/luggage.html
  http://www.jfkiat.com/arrivals_map.html
 • Úschovna na Manhattanu – SCHWARTZ TRAVEL & STORAGE
  Otevírací doba: 6:00 – 22:00 hod.
  Cena (záleží na velikosti): 7 – 10 dolarů za den
  Mapa zde


Další článkyNew York

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa