TIPY NA UBYTOVÁNÍ V MOTELU

  • Chystáte se přespat v motelu, který je u dálnice? A těch je většina. Zažádejte si o pokoj, který NEMÁ okna směrem právě k dálnici. Silniční provoz je zde velmi rušný a neutichá ani během noci. Stačí, pokud na recepci řeknete, že chcete tichý pokoj. Dobře funguje tato věta: I would like to have some quiet room not facing the freeway.
  • Pozor si dejte na nabídky extrémně nízkých cen (cca 20 – 60 USD za noc a osobu). Vzhledem k nízké ceně zde můžete potkat pochybná individua a i kvalita ubytování je hodně pod standardem. Není výjimkou, že zde můžete v posteli narazit na štěnice.
  • Pokud se budete chystat ubytovat v motelu, který umožňuje parkovat i nákladním autům, tzv. “trackum”, tak počítejte s tím, že dělníci opouští motel velmi brzo ráno a jsou schopni “tůrovat” náklaďák pod vašimi okny.
  • Je vám nebo někomu ve vaší skupině 60 a více let? Nechte napsat pokoj na tuto osobu a získáte 10% slevu na ubytování (platí pro Motel 6). Postačí, když na recepci předložíte pas a řeknete, že jste senior.
  • Většina motelů má možnost připojení k internetu prostřednictví WIFI. Ti z vás, kteří si berete s sebou do USA notebook nebo můžete mobilem prohlížet webové stránky, máte možnost si před příjezdem na nové místo nocování provést přes internet rezervaci. Dostanete slevu a máte jistotu, že budete mít kde spát.
  • Pozor si dejte na různé slevové kupóny. Člověk může získat dojem, že použítím kódu dostane slevu, opak bývá někdy pravdou. Při rezervaci přes internet se vyplatí si porovnat cenu za použití kupónu a cenu za “standardní” on-line rezervaci bez kupónu. Tu a tam se nám stávalo, že cena bez kupónu byla nižší než cena se slevovým kupónem.
  • Další tipy na slevy za ubytování.
Ubytování v Motel 6 na západním pobřeží  USA - San Simeon
Ubytování v Motelu 6

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa