TIPY NA UBYTOVÁNÍ V MOTELU

Ubytování TIPY NA UBYTOVÁNÍ V MOTELU
  • Chystáte se přespat v motelu, který je u dálnice? A těch je většina. Zažádejte si o pokoj, který NEMÁ okna směrem právě k dálnici. Silniční provoz je zde velmi rušný a neutichá ani během noci. Stačí, pokud na recepci řeknete, že chcete tichý pokoj. Dobře funguje tato věta: I would like to have some quiet room not facing the freeway.
  • Pozor si dejte na nabídky extrémně nízkých cen (cca 20 – 60 USD za noc a osobu). Vzhledem k nízké ceně zde můžete potkat pochybná individua a i kvalita ubytování je hodně pod standardem. Není výjimkou, že zde můžete v posteli narazit na štěnice.
  • Pokud se budete chystat ubytovat v motelu, který umožňuje parkovat i nákladním autům, tzv. “trackum”, tak počítejte s tím, že dělníci opouští motel velmi brzo ráno a jsou schopni “tůrovat” náklaďák pod vašimi okny.
  • Je vám nebo někomu ve vaší skupině 60 a více let? Nechte napsat pokoj na tuto osobu a získáte 10% slevu na ubytování (platí pro Motel 6). Postačí, když na recepci předložíte pas a řeknete, že jste senior.
  • Většina motelů má možnost připojení k internetu prostřednictví WIFI. Ti z vás, kteří si berete s sebou do USA notebook nebo můžete mobilem prohlížet webové stránky, máte možnost si před příjezdem na nové místo nocování provést přes internet rezervaci. Dostanete slevu a máte jistotu, že budete mít kde spát.
  • Pozor si dejte na různé slevové kupóny. Člověk může získat dojem, že použítím kódu dostane slevu, opak bývá někdy pravdou. Při rezervaci přes internet se vyplatí si porovnat cenu za použití kupónu a cenu za “standardní” on-line rezervaci bez kupónu. Tu a tam se nám stávalo, že cena bez kupónu byla nižší než cena se slevovým kupónem.
  • Další tipy na slevy za ubytování.
Ubytování v Motel 6 na západním pobřeží  USA - San Simeon
Ubytování v Motelu 6

Ostatní také čtou

Zpráva o chybě

Následující zpráva bude odeslána našemu týmu: