10 restaurací v Las Vegas – které kralují kulinářskému zážitku – „bufetu“

Las Vegas je známé jak pro své báječné švédské stoly (bufet), tak i pro své proslulé kuchařské dobroty. A jak by také ne – město skutečně v průběhu let posunulo tento styl stolování na kulinářský zážitek.

I když v posledních deseti letech ceny ve většině restaurací výrazně stouply. Zároveň se zlepšila i kvalita jídel, která jsou zde podávána. Ve skutečnosti většina restaurací, která funguje na této bázi „bufetu“, ho v současnosti prezentuje jako kulinářský zážitek vyšší kategorie.

Restaurace Wicked Spoon v hotelu Cosmpolitan v Las Vegas byla prvním „bufetem“ na bulváru (the Strip), který udal směr, když začal servírovat pomocí jednotlivých kusů nádobí (misek, talířků). Dosáhl toho, že jídlo bylo nejen hygieničtější, ale také čerstvější. Koneckonců, do nabídky bufetu mohl v jeden okamžik umístit jen daný počet jednotlivých talířků. Od té doby následovalo tento styl mnoho restaurací, jako např. Bacchanal Buffet v hotelu Caesars Palace, který při otevření v roce 2012 zaujal svou nabídkou více než 500 jídel denně.

A opět něco nového, restaurace Bacchanal začala také pravidelně nabízet humra, kaviár a celý sortiment čerstvých ryb, který si zákazníci mohou vychutnat za příplatek. Nové suroviny se v menu objevily zhruba po roce. Restaurace The Buffet at Bellagio představila jako první novinku „vaření s šéfkuchařem“., kde pozorný personál připravuje vybrané kulinářské speciality při u stolu hostů.

Takže pokud hledáte nějaký nový způsob servírování nebo spoléháte na staré oblíbené restaurace, náš seznam 10 nejlepších „bufetů“ lasvegaských restaurací určitě zaujme každého. Tak vyražte!

Feast Buffet at Red Rock Resort

Mapa zde

Feast Bufet v  Red Rock Resortu nabízí úchvatný výběr z jídel celého světa, včetně italské, americké a asijské, za zlomek ceny, kterou byste obvykle zaplatili v restauraci se samoobslužným pultem na bulváru. Otevřeno je pro snídani, oběd, večeři, nedělní brunch (pozn. jde o pozdní snídani/příp. brzký oběd). Menu pro večeře obsahuje takové vybrané pokrmy, jako jsou sushi, pizza, barbecue  (zkuste uzená vepřová žebra) a smažené krevety.

V pátek a sobotu večer můžete ochutnat také pomalu pečená žebra a vyloupané krevety a část teplého pultu věnovanou těstovinám, kde vám uvaří čerstvé krevety. Také nabídka salátů a dezertů je obrovská a slibuje něco dobrého pro každého. Určitě vyzkoušejte výtečnou španělskou rýži a křehkou vepřovou plec, pokud jsou v nabídce. Nezapomeňte na plátek čerstvě nakrájené kýty (tzv. vrchní šál), pokud se zrovna nenabízí žebírka. Je křehká a šťavnatá a snadno ho zaměníte za prvotřídní roštěnou.

Seasons Buffet

Mapa zde

V dřevěném interiéru laděná restaurace uvnitř hotelu Silverton nemusí být „největším bufetem“ Las Vegas, ale to, co dělá, dělá správně. Otevřeno pro oběd, večeři a víkendový „Bellini Brunch“, kdy si hosté mohou vybrat z pestré nabídky jídel oblíbených kuchyní celého světa – zahrnující asijskou, italskou a americkou. Naleznete zde také část věnovanou těstovinám, kde si můžete zvolit druh těstovin, jaké máte rádi (penny, linguini nebo fettuccine). Šéfkuchař vám připraví lahůdku za použití různých surovin jako cibule, špenát a rajčata.

Ve vybraných dnech v týdnu dokonce nabízí tematicky laděné večery, jako je třeba populární Polynéský večer. V sobotu od 16 – 19.00 můžete ochutnat jemné selátko a voňavou „barbeque“ vepřovou panenku. Ačkoliv všechna jídla této restaurace jsou lákavá, určitě vyzkoušejte výbornou rajčatovo-bazalkovou polévku (pokud je v nabídce) a nezapomeňte ani na přílohu – skvěle ochucenou grilovanou zeleninu.

Bufet v Las Vegas - Restaurace All You Can Eat
Bufet v Las Vegas – All You Can Eat

The Buffet at Treasure Island

Mapa zde

Trochu skrytý klenot na bulváru, přesto restaurace The Buffet at Treasure Island. Snadno zvítězí, když přijde na hodnocení nejlepších dezertů z nabídky „bufetů“. Podává se vše od cukrové vaty a jahod v čokoládě, až po čerstvě upečené mini koblížky. Jejich sladký švédský stůl ví, jak zaujmout své zákazníky, aby přišly znovu. Ani slaná jídla nezklamou, od bohaté nabídku barbecue po čerstvě připravené těstoviny a labužnické saláty.

Večery v týdnu (pondělí – čtvrtek) jsou zasvěceny stále se měnícím nabídkám, které lákají na rozdílné druhy kuchyní, např. – německá, kreolská nebo mexická. O víkendu (pátek – neděle) je na výběr řada mořských plodů pro večer Rib & Seafood Night („večery se žebry a mořskými plody“) jako humrový biskvit, krabí koláčky a nadívané platýsy. Jen si dejte pozor, abyste se příliš nenajedli předkrmů, salátů, sushi a příloh – mohou být lákavé, ale hlavní pozornost si skutečně zaslouží dezerty.

Studio B

Mapa zde

Místní favorit, tento bohatý bufet v M Resortu, se může denně pochlubit více než 200 jídly na oběd i večeři. Zatímco výběr, který zahrnuje křupavé žebírko a čerstvě nakrájené vepřové plněné sušeným ovocem, je impozantní. Co skutečně odlišuje tuto restauraci od ostatních, je bezplatná konzumace piva, vína a likérů, které si hosté mohou vychutnat společně s jídlem. Návštěvníci mohou vybírat z neomezené nabídky Vendange chardonnay, Merlot nebo bílého vína odrůdy zinfandel nebo z nealkoholických nápojů, případně vychutnat skvělé točené pivo – Death Valley Root Beer.

V sobotu a neděli nabízí tato restaurace menu z mořských plodů, obsahující takové delikatesy jako klepítka z aljašského sněhového kraba a makarony s humrem a sýrem. Tato jídla obvykle spoluvytváří nabídku bufetu pro večeře, včetně smažených krevet a raků. Jen si nezapomeňte nechat místo pro dezert: restaurace Studio B bude mít něco sladkého pro každého, od palačinek až po smažené rolky.

Village Seafood Buffet

Mapa zde

Některé restaurace v Las Vegas pořádají večery věnované výhradně mořským plodům. Tato se specializuje na oblíbené pochoutky z moře prakticky každý večer. Může se pochlubit více korýši než restaurace King Triton’s kingdom, Village Seafood Buffet v Rio All-Suite Hotel & Casino. Nabízí sortiment čerstvých úlovků dovezených z celého světa, což představuje lahůdky ze Středozemního moře, pobřeží Pacifiku, oblasti Baja a Severní a Jižní Ameriky.

Hosté si mohou naplnit talíře množstvím klepítek ze sněžného kraba, krevetami, čerstvými lasturami ústřic, čerstvě připraveným sushi a dokonce i humrem. Dále musíte ochutnat cajunského raka, polévku ze škeblí Manhattan, Brazilské černé mušle a výborné krevety a ovesnou kaši. Navzdory svému jménu, restaurace Village Seafood Buffet nabízí i výběr z tradičního bufetového menu, jako šťavnaté žebírka a lahodné dezerty, zaručující, že si zde na své přijde každý.

The Buffet ve Wynn Las Vegas

Mapa zde

V žádném případě se nejedná o klasický „bufet“. Restaurace The Buffet ve Wynn Las Vegas vám nabízí prvotřídní servis v rámci nabídky samoobslužného teplého a studeného pultu. Můžete zde posnídat, poobědvat, dát si večeři nebo sobotní či nedělní opulentní pozdní snídani. Je tvořena 15 pulty vždy s kuchařem, kde se podává řada teplých a studených jídel, včetně čerstvých mořských plodů a čerstvě ugrilovaného masa a klobás.

Typickými pokrmy jsou zde krabí klepítka aljašských krabů, kuře smažené v lívancovém těstě, lasaně Wagyu a v troubě pečená žebra. Hosté si mohou dopřát různé dezerty –  jablka v karamelu, zmrzlinu i si usmažit své vlastní palačinky. Pro návštěvníky s dietním omezením připravila restaurace veganské menu nesrovnatelné kdekoli v Las Vegas, takže  si i vegané mohou pohádkově dopřát.

Wicked Spoon

Mapa zde

V roce 2010 spustila restaurace Wicked Spoon v Cosmopolitanu v Las Vegas skutečnou revoluci svým systémem malých talířků. Ve městě se zrodilo hned několik dalších restaurací tohoto typu, které převzaly podobný styl servírování. Přesto však restaurace Wicked Spoon zůstává jednou z nejlepších v tomto oboru, díky impozantnímu samoobslužnému výběru jednotlivých chodů. Otevřeno má pro pozdní snídani (tzv. brunch) a večeři sedm dní v týdnu. Její zásluhou se šíří kvalitní pokrmy v elegantním, sofistikovaném prostředí napříč etnikem.

Vysoce ceněna je omeleta připravovaná na objednávku během brunche, a nová část bufetu věnovaná přípravě mořských plodů v čase večeří, kde si hosté mohou připravit svůj vlastní kulinářský výtvor z nabídky vývarů/omáček a čerstvých mořských plodů jako jsou hřebenatky, platýs a garnáti. V nabídce po celý den naleznete i čerstvě servírované maso, jako domácí uzenou slaninu a část bufetu věnovanou dezertům. Zde se vám budou sbíhat sliny při 18 různých zmrzlinách a sorbetech.

Bacchanal Buffet

Mapa zde

Často prohlašován za jednu z nejlepších lasvegaských restaurací bufetového stylu, Bacchanat Buffet v hotelu Caesars Palace, se může pochlubit více než 500 položkami, ze kterých mohou hosté denně vybírat. Mají otevřeno pro snídani, oběd, večeři a sobotní a nedělní brunch. Tým sedmi vyškolených kuchařů dohlíží na přípravu většiny jídel přímo před návštěvníky, což vytváří skutečné interaktivní prostředí. K dispozici je devět různých kuchyní – mexická, italská, japonská, americká, s mořskými plody, čínská, pizza, lahůdky a dezerty – každá nabízí své vlastní servírování, jídla vyrobená na objednávku a mini-porce.

Nedávno přišla restaurace s rozšířením již tak obsáhlého sortimentu, a svým hostů přináší možnost dokoupit si ke svému menu za příplatek ještě humra, kaviár nebo celou řadu čerstvých ryb jako norské makrely. Nejste fanouškem mořských dobrot? Žádný strach, restauraci Bacchanat Buffet charakterizuje nejimpozantnější nabídku krájených a servírovaných masových specialit ve městě . Žebírka, bůček, grilovaná kuřata a další šťavnaté pochoutky, nad kterými budou milovníci masa slintat.

The Buffet at Bellagio

Mapa zde

Milovníkům samoobslužného servírování nabízí tato restaurace kulinářský zážitek, který je nesrovnatelná s žádnou jinou v Las Vegas. Přináší některé z nejvybranějších kuchyní ve městě, jako čerstvě nakrájený plátek z kóbe hovězího (pozn. mimořádná vzácnost, maso pochází z japonského skotu). Má otevřeno na snídani, oběd, večeři sobotní/nedělní brunch. Hosté mohou vychutnávat luxusní suroviny z Itálie, Čína a Japonska, jako i čerstvé dary moře a tradiční americké speciality.

Část bufetu se věnuje přípravě jídel přímo před zraky hostů nebo mimořádným zážitkem je příprava pokrmů s šéfkuchařem. Je vhodná při zvláštních událostech nebo velkých rodinných oslavách, je možno ji využít každý večer, ale je nutná rezervace předem. Zahrnuje tým zkušených kuchařů, kteří hýčkají hosty od začátku do konce a připravují kolekci vybraných kulinářských specialit. Hosté by si měli dopřát co nejvíce z několikabodového menu a nezapomeňte vyzkoušet klepítka kraba královského.

Le Village Buffet

Mapa zde

Tuto restauraci nemůžeme na bulváru Las Vegas označit za nejnovější ani největší. To ale neznamená, že se nejedná o jednu z nejlepších. Zve na snídani, oběd, večeři a víkendový brunch, okouzlující menu z francouzských jídel ve stylu „Paříže v Las Vegas“. Ta neustále udivuje své strávníky svou mimořádnou nabídkou, která klade důraz na potraviny z několika prominentních oblastí Francie.

Hosté mohou povečeřet v půvabné francouzské vesničce, zatímco si pochutnají na takových lahodných jídlech, jako snídaňové menu smažené vejce s uzeným lososem a chřestem nebo šťavnatá žebírka na oběd či večeři. Je zde také část věnovaná palačinkám, kde vám usmaží sladké i slané variace (10 nejlépe hodnocených Caprese připravených ze zrajících rajčat, čerstvé mozzarelly, balsamikového octu, čerstvé bazalky a pesta). Pokud jste příznivcem mořských pochutin, restaurace Le Village Buffet nabízí během večeře krabí klepítka. Nezapomeňte na báječné jogurtové makrénky jako dezert.

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa