VYHLÍDKOVÉ KOLO V LAS VEGAS

High Roller v Las Vegas není žádné průměrné obří kolo, odkud můžete pozorovat okolí. High Roller je největší “ruské” kolo na světě. Jeho výška je 168 m a je tak o 33 metrů vyšší než londýnské kolo London Eye. V současné době drží Guinnessův světový rekord jako největší kolo na světě.

VYHLÍDKOVÉ KOLO V LAS VEGAS
VYHLÍDKOVÉ KOLO V LAS VEGAS

KDE NAJDU KOLO HIGH ROLLER?

Kolo najdete v samém srdci hlavní ulice Las Vegas, kterouje tzv. Strip a nemůžete jej minout. Jako orientační bod je hotel Ceasar, kolo je na druhé straně. Hned v blízkosti kola staví i jednokolejka “Monorail”.

Mapy:

Vyhlídkové kolo High Roller Las Vegas
Vyhlídkové kolo High Roller Las Vegas

JAK VYPADÁ JÍZDA?

High Roller má 28 uzavřených, prosklených a klimatizovaných kabin a do každé z nich se vejde 40 osob. Kabiny jsou prostorné s několika lavičkami a samotná jízda je plynulá.

Jízda trvá zhruba 45 minut a zažijete bezkonkurenční 360 stupňový výhled na Las Vegas, a to jak ve dne, tak hlavně v noci.

OTEVÍRACÍ DOBA A VSTUPENKY NA HIGH ROLLER V LAS VEGAS

Otevřeno je denně od 12:00 do 02:00 ráno.

V případě, že si koupíte vstupenku ” Happy Half-hour night ride”, tak osoby starší 21 let mají po dobu jízdy k dispozici bar s neomezenou konzumací piva a míchaných alkoholických nápojů.

Vstupenky můžete koupit zde. Pozor, večerní časy bývají nejoblíbenější, proto si vstupenky kupte včas.

TIPY

Nejlepší výhled najdete, pokud si stoupnete na jihozápadní stranu.

Mezi neojblíbenější a s nejlepším výhledem na Las Vegas bývá doba během soumraku, kdy již svítí světla ve městě, ale není úplná tma. Přibližné časy jsou zde.

UBYTOVÁNÍ V HOTELU LINQ

Hotel LINQ najdete v těsné blízkosti vyhlídkového kola a stejně jako High Roller, tak i hotel leží v samém centru ulice Strip. Hotel při různých akcích nabízí velmi lákavé ceny, které mnohdy mohou konkurovat i levnějšímu ubytování v motelech.

HOTEL LINQ v Las Vegas

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button