VYHLÍDKOVÉ KOLO V LAS VEGAS

High Roller v Las Vegas není žádné průměrné obří kolo, odkud můžete pozorovat okolí. High Roller je největší “ruské” kolo na světě. Jeho výška je 168 m a je tak o 33 metrů vyšší než londýnské kolo London Eye. V současné době drží Guinnessův světový rekord jako největší kolo na světě.

VYHLÍDKOVÉ KOLO V LAS VEGAS

KDE NAJDU KOLO HIGH ROLLER?

Kolo najdete v samém srdci hlavní ulice Las Vegas, kterouje tzv. Strip a nemůžete jej minout. Jako orientační bod je hotel Ceasar, kolo je na druhé straně. Hned v blízkosti kola staví i jednokolejka “Monorail”.

Mapy:

Vyhlídkové kolo High Roller Las Vegas
Vyhlídkové kolo High Roller Las Vegas

JAK VYPADÁ JÍZDA?

High Roller má 28 uzavřených, prosklených a klimatizovaných kabin a do každé z nich se vejde 40 osob. Kabiny jsou prostorné s několika lavičkami a samotná jízda je plynulá.

Jízda trvá zhruba 45 minut a zažijete bezkonkurenční 360 stupňový výhled na Las Vegas, a to jak ve dne, tak hlavně v noci.

OTEVÍRACÍ DOBA A VSTUPENKY NA HIGH ROLLER V LAS VEGAS

Otevřeno je denně od 12:00 do 02:00 ráno.

V případě, že si koupíte vstupenku ” Happy Half-hour night ride”, tak osoby starší 21 let mají po dobu jízdy k dispozici bar s neomezenou konzumací piva a míchaných alkoholických nápojů.

Vstupenky můžete koupit zde. Pozor, večerní časy bývají nejoblíbenější, proto si vstupenky kupte včas.

TIPY

Nejlepší výhled najdete, pokud si stoupnete na jihozápadní stranu.

Mezi neojblíbenější a s nejlepším výhledem na Las Vegas bývá doba během soumraku, kdy již svítí světla ve městě, ale není úplná tma. Přibližné časy jsou zde.

UBYTOVÁNÍ V HOTELU LINQ

Hotel LINQ najdete v těsné blízkosti vyhlídkového kola a stejně jako High Roller, tak i hotel leží v samém centru ulice Strip. Hotel při různých akcích nabízí velmi lákavé ceny, které mnohdy mohou konkurovat i levnějšímu ubytování v motelech.

HOTEL LINQ v Las Vegas

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa