LANOVÁ DRÁHA U LAS VEGAS

Jste připraveni na rychlou jízdu a pohled z výšky na okolo Las Vegas? Lanová dráha v Boulder City pár kilometrů za Las Vegas vám nabídne pořádnou dávku adrenalinu. Zažijete čtyřhodinové dobrodružství, na které budete vzpomínat po hodně dlouhou dobu.

Celá lanová dráha se skládá ze čtyř úseků, přičemž v poslední části se budete řítit rychlostí až 80 km za hodinu. Na začátku každého úseku vás budou čekat průvodci, kteří vám pomůžou s přestupem na další úsek. Celá lanová dráha je dlouhá více než 2,5 km.

JAK SE TAM DOSTANU?

Celý výlet trvá kolem 4 hodin a začíná u hotelu Excalibur (mapa zde), kde na vás bude čekat minibus. Ten vás odveze až na místo (mapa zde) a poté opět zpět k hotelu Excalibur.

OMEZENÍ

  • Osoba musí vážit mezi 35 a 113 kg.
  • Je potřeba mít obuv s uzavřenou špičkou (např. tenisky, obuv do hor apod.), nejsou povoleny sandále.
  • Fotoaparáty a kamery MUSÍ mít popruh.

DALŠÍ INFORMACE

  • Minibus odjíždí od hotelu Excalibur v těchto termínech.
  • Doba trvání výletu od hotelu Excalibur k hotelu Excalibur je zhruba 4 hodiny.
  • U osob mladších 18 let je nutný podpis zákonného zástupce na prohlášení.

VÝLET OBSAHUJE

  • Bezplatná doprava od hotelu Excalibur a zpět.
  • Voda během celého výletu.
  • Zhruba 700 metrů dlouhý výstup na první nástupiště.
  • Jízda ve všech 4 úsecích lanové dráhy.

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa