Cesta do USA – cena a náklady

FINANČNÍ NÁKLADY NA CESTU PO USA

Při plánování cesty do USA všechny napadá kolik to asi tak bude stát, jaká je cena za dovolenou v USA. Takže pokud vás provázejí otázky tipu:

  • “Kolik mě bude stát dovolená v USA?”
  • “Jaká je cena na cestu do USA?”
  • “Kolik stojí dovolená v USA?”

…tak tu pro vás máme kalkulačku nákladů, která vám spočítá (samozřejmě přibližně) nakolik vás dovolená v USA vyjde.

Kalkulačku ceny cesty do USA jsme sestavili dle našich dlouholetých zkušeností a zahrnuli tam všechny položky, které mohou částku ovlivnit, tzn. letenky, pronájem auta, benzín, cestovní pojištění, jídlo, ubytování, kapesné atd.

Jaká je cena cesty do USA?

U mnoha z nás jsou náklady za dovolenou hlavním kritériem, podle kterého se rozhodujeme jak bude naše cesta po Americe vypadat. Ti z vás co finanční náklady na za dovolenou v USA řešit nemusíte, mají velkou výhodu a hlavně volnou ruku.

My ostatní si teď spočítáme, kolik že nás ta cesta do USA bude stát.

Položky, které ovlivní celkovou cenu za dovolenou v Americe jsou zejména tyto:

Připravili jsme pro vás tabulku, která vám pomůže při výpočtu hrubé ceny za vaší cestu do USA. Tabulka je ve formátu XLS (Excel).


Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button