FONTÁNA V LAS VEGAS PŘED HOTELEM BELLAGIO

Fontána před hotelem Bellagio v Las Vegas je jedním z nejznámějších a nejikoničtějších symbolů města. Od svého otevření v roce 1998 se stala neodmyslitelnou součástí vizuální a kulturní identity Las Vegas.

Architektonický Skvost a Technologický Zázrak

Fontána Bellagio je mistrovským dílem moderní architektury a technologie. Rozprostírá se na obrovském umělém jezeře o rozloze 3,2 hektarů a je vybavena více než 1 200 tryskami, které vytvářejí impozantní vodní show. Tyto trysky jsou schopny vystřelovat vodu do výšky až 140 metrů.

Hudební a Světelné Představení

Fontána Bellagio je známá svými úchvatnými hudebními a světelnými show, které jsou synchronizovány s různými kusy hudby, od klasické až po současné hity. Tyto představení se konají každých 15 až 30 minut a jsou jednou z hlavních atrakcí pro návštěvníky Las Vegas.

Symbol Luxusu a Elegance

Hotel Bellagio, který stojí za výstavbou fontány, je známý svým luxusem a elegancí. Fontána představuje tuto atmosféru a je často používána jako kulisa pro různé filmy a televizní pořady.

Fontána Bellagio není jen turistickou atrakcí, ale stala se symbolem kreativity, krásy a luxusu, který reprezentuje Las Vegas. Každý večer, když se rozsvítí světla a začne hudba, se návštěvníci shromažďují, aby byli svědky této úchvatné show, která ztělesňuje ducha města snů.

Hotel Ballagio, který se nachází v Las Vegas v samotném srdci hlavní ulice zvané Strip se pyšní jedinečnou fontánou. Vodotrysk můžete obdivovat nejen z ulice, ale i z oken samotného hotelu.

TIËSTO – BELLAGIO FOUNTAINS, LAS VEGAS

Jedná se o profesionální záznam na hudbu skladatele Tiësto. Dech beroucí záběry si zaslouží pustit video v HD kvalitě přes celou obrazovku!

Fontána před hotelem Bellagio
Fontána před hotelem Bellagio

CELINE DION – “MY HEART WILL GO ON”

Tuto skladbu není potřeba představovat. Znáte ji z filmu Titanik a stala se hitem po celém světě. Při představení s touto skladbou vám bude naskakovat husí kůže, citlivější povahy si připraví i kapesník. Skladba vznikla v roce 1997 a i po tolika letech je mezi posluchači a zejména fanoušky zpěvačky Celine Dion velmi úspěšná.

Vodotrysk v Las Vegas na piseň My Heart will go on.
Vodní show v Las Vegas

SARAH BRIGHTMAN A ANDREA BOCELLI – “TIME TO SAY GOODBYE”

Fontána v Las Vegas
Fontána v Las Vegas

POHLED NA FONTÁNU Z HOTELU BELLAGIO – FRANK SINATRA – “SINGIN’ IN THE RAIN”

Hosté hotelu Bellagio si mohou vychutnat představení z ptačí perspektivy a výhled z jeho oken patří mezi nejvyhledávanější. Pobyt v hotelu určitě stojí za to – Ceny zde Bellagio, Las Vegas.

Pohled na vodotrysk v Las Vegas z hotelu
Pohled na vodotrysk v Las Vegas z hotelu

ČASY PŘEDSTAVENÍ VODOTRYSKU

Pondělí – Pátek
15:00 – 20:00 hod. každých 30 minut 
20:00 – 24:00 hod. každých 15 minut

Sobota a svátky 
12:00 – 20:00 hod. každých 30 minut 
20:00 – 24:00 hod. každých 15 minut

Neděle
11:00 – 15:00 hod. každých 15 minut
15:00 – 20:00 hod. každých 30 minut 
20:00 – 24:00 hod. každých 15 minut

Z důvodu silného větru se mohou časy měnit nebo může být představení zrušeno.

Hotel Bellagio
Hotel Bellagio
  • Hotel leží v samotném středu ulice Strip – mapa.
  • Podívejte se jak to uvnitř hotelu Bellagio vypadá prostřednictvím virtuální prohlídky.

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa