PRVNÍ UBYTOVÁNÍ PO PŘÍLETU DO USA

Před odletem do USA si vyhledejte na internetu ubytování, a to alespoň na první noc. Ušetříte si tím spoustu stresu.

Počítejte s tím, že po celodenním cestování do USA budete velmi unaveni. Velkou roli tu hraje zejména časový posun, a to až 9 hodin (San Francisco, Los Angeles), na letišti musíte projít imigračním úředníkem, což samo o sobě je velký stres, dále vás čeká cesta do autopůjčovny, a pak konečně jízda do motelu. K tomu všemu všude sebou taháte kufry, batohy, foťáky, a nejraději byste se viděli v posteli.

JAK NENOCOVAT V AUTĚ

Po příjezdu do motelu vás může v motelu čekat nemilé překvapení ve formě cedulky na dveřích NO VACANCY (obsazeno), a to zejména v turistické sezóně.
Pro ty, kteří se chtějí vyhnout této nepříjemné situaci a ušetřit si další tápání v neznámém městě a hledání volného motelu, který může být i dražší, je tu možnost si předem rezervovat a zaplatit alespoň první noc v motelu.

I takto jsem jednou dopadli. Noc v autě. Žádná slast!

Platby za ubytování se provádí platební kartou. Pokud si nejste jisti, zda můžete vaší kartu použít na platby přes internet, obraťte se pro informaci na vaši banku. Zde vám mohou také vyhotovit i kartu určenou pouze pro platby přes internet.

CHCI SE POŘÁDNĚ VYSPAT: SPRCHA, POSTEL A SPÁNEK

Spát v autě může být dobrodružství a nezvyklá zkušenost, ale také rozlámané tělo, bolavé nohy, otlačená zadnice, a to nemluvě o kvalitě spánku, která nebude stát za nic. V letadle jste seděli 9 a více hodin…jak moc chcete toto absolvovat další noc?

Pokud jste na tom tedy stejně jako my a máte rádi pořádnou sprchu, postel a zasloužený odpočinek po celodenním cestování, tak si udělejte rezervaci pokoje před odletem do Ameriky. Získáte tím jistotu, že neskončíte na ulici a dostanete i slevu za rezervaci přes internet…o slevách ubytování přes internet v článku Jak ušetřit v Americe.

První ubytování po přííletu do USA
Postel je lepší než sedačka v autě

UBYTOVÁNÍ NA PRVNÍ NOC V USA

NEJŠPINAVĚJŠÍ HOTELY/MOTELY USA

Tento seznam je sestaven dle hodnocení turistů na webu TripAdvisor.com .

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Plánujete cestu a chcete mít jistotu, že bude dokonalá? Navrhnu nebo zkontroluji váš itinerář a přidám tipy, které vám ušetří starosti.
Zbývají 3 termíny
Květnová sleva 1490 Kč (původně 1990 Kč)
Plánujete cestu a chcete mít jistotu, že bude dokonalá? Navrhnu nebo zkontroluji váš itinerář a přidám tipy, které vám ušetří starosti.
Zbývají 3 termíny
Květnová sleva 1490 Kč (původně 1990 Kč)
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa