CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ DO USA – ONLINE

Cestovní pojištění srovnání online USA

Chystáte se na vaši vysněnou dovolenou a plánujete navštívit New York, Los Angeles či národní parky USA? Ale pozor! Čert nikdy nespí, proto si na cesty sjednejte online cestovní pojištění do USA. Na této položce se nevyplatí šetřit. Kvalitní pojištění do zahraničí oceníte v případě, že se něco stane, a to mnohdy bývá pak už pozdě něco měnit.

Vymknutý kotník, zánět slepého střeva nebo zlomená noha si nevybírá čas ani místo a platby za zdravotní ošetření jsou velmi vysoké, statisícové i vyšší částky. Pojistka vám v tomto případě ušetří nemalé trable.

Rozhovor na téma cestovního pojištění najdete na serveru Seznam Zprávy zde.

Jeden den v nemocnici? Připravte si 40 000 Kč.

 • zlomená noha – až 150 000,- Kč
 • zánět slepého střeva – až 450 000,- Kč
 • ošetření bolavého zubu – až 6 000,- Kč
 • hospitalizace po dopravní nehodě – až 600 000,- Kč

Z uvedených příkladů vidíte, že pár stovek na cestovním pojištění do zahraničí se určitě vyplatí.

Úraz v USA
Úraz v USA nikdo neplánuje, přesto se může nehoda stát kdykoliv.

VÝHODY SROVNÁNÍ CESTOVNÍHO POJIŠTĚNÍ ONLINE

 • srovnání cestovního pojištnění on-line klidně i na poslední chvíli z letiště… ano i toto se nám při jedné cestě do USA stalo. Při tom všem zařizování se prostě zapomnělo. Takže po prvním panickém záchvěvu se šlo rychle do akce. Ještě před nástupem do letadla jsme si v mobilu vybrali pojišťovnu, vyplnili údaje, zaplatili kartou a během pár minutek jsme měli pojistnou smlouvu v emailu. Osobně doporučuji si pojištění vyřídit doma a v klidu a nezažívat šokové situace, kdy si už máte užívat dovolenou 🙂
 • zřízení do 5 minut
 • nemusíte chodit na pobočku
 • všechny dokumenty máte kdykoliv k dispozici v emailu
 • krytí COVID19
 • EXKLUZIVNĚ ke každému cestovnímu pojištění do USA vám POJISTENI.cz pošle balík 24 kusů apple drinků (akce do srpna 2021)

Cestovní pojištění do USA je výhodné zřídit na internetu online a nezabere to více než 5 minut.

Vyplníte toto:

 • své osobní údaje, příp. údaje svých spolucestovatelů,
 • cíl vaší cesty
 • datum odjezdu
 • datum návratu
 • váš věk
 • příp. další informace dle pojišťovny, kterou si vyberete

Po vyplnění všech údajů uvidíte kompletní cenu často i s výběrem různých variant.

Slevu 20% za sjednání online a limit 100 000 000 Kč nabízí např. Generaly Česká pojišťovna nebo ČSOB pojišťovna.

LEVNÉ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ? POZOR NA LIMITY!

Při výběru cestovního pojištění do USA nesledujte pouze cenu, ale i výši pojistného limitu a případné doplňkové služby. Pravda, za nižší limit zaplatíte menší částku, ale jak moc vás zruinuje připlatit si dvě tři stovky za vyšší limit a mít klid?

Nečekané uklouznutí na mokrém kameni a zlomení si nohy, zakopnutí o obrubník a podvrtnutí kotníku, nemluvě o náhlé bolesti zubu…pozor, ať kvůli dvou ušetřeným stovkám za cestovní pojištění nemusíte splácet statisícové dluhy.

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa