Zájezdy do USA

Když se rozhodnete vypravit na zájezd do USA, tak máte na výběr z cesty na vlastní pěst, případně z cesty s někým, kdo má v pořádání zájezdů do USA již několikaleté zkušenosti a díky němuž máte zaručen bezproblémový průběh zájezdu – tedy cestovní kanceláře. Myslí přitom na obě skupiny turistů. A to jak na ty, jež preferují poznávací zájezdy do USA, kde mají možnost toho poznat opravdu maximum, tak i na ty, kteří zas mají v oblibě pobytové zájezdy USA. Tedy takové zájezdy, kde mohou mít dostatek času sami pro sebe. 

Mezi nejoblíbenější zájezdy do USA se pak bezesporu řadí:

Více zde

Čeká na vás přitom dovolená se vším všudy, co Spojené státy nabízejí. Budete tedy moci prozkoumat jak atraktivní velkoměsta jako New York, Los Angeles, San Francisco nebo Las Vegas, tak poznat místní velerozmanitou kulturu. Dále budete moci čerpat životní energii v parcích a na plážích, kterými je USA proslulé. To vše bude podtrženo hezkým počasím, neboť v některých částech USA je slunečno 80 % dní v roce.

Co vše vám zájezd do USA nabídne?

Standardně je v ceně zájezdu zahrnuto ubytování, snídaně a veškeré služby spjaté se zajištěním delegáta. Nemluvě o tom, že za cenu zájezdu do Spojených států amerických dostanete i nespočet zážitků a poznáte desítky, ne-li stovky, zajímavých míst.  Stejně tak ve většině případů je v ceně zahrnuta už i rovnou letenka, případně si lze letenku dokoupit samostatně. Nabízíme vám:

  • letenky do USA
  • letenky New York
  • letenky Los Angeles
  • letenky San Francisco
  • letenka Miami

Kam se s cestovní kanceláří můžete vypravit na poznávací zájezd do USA?

Poznávací zájezd do USA vás zavede na ta nejkrásnější místa severní Ameriky, a to ať už co se týče jejich historické hodnoty, tak i na místa, jež jsou zajímavá svým vizuálním vzezřením. Stejně tak na vás čekají  národní parky USA, které vám zas dají možnost spatřit unikátní přírodní poklady, jež se formovaly po tisíce let.

V neposlední řadě jsou Spojené státy zajímavé i svou kulturou či gastronomií. Zkrátka cestování do USA je zajímavé po všech stránkách.   Konkrétně pro vás mají cestovní kanceláře (např. CK radynacestu.cz) přichystánu pestrou nabídku zájezdů, kterou neustále inovují k vaší maximální spokojenosti.

Zobrazen 1. – 12. z 69 výsledků

Back to top button