RYCHLÉ ODKAZY

Potřebujete jeden linka a nemůžete ho najít? Věříme, že procházet celé stránky by byla otrava, proto jsme pro vás připravili přehled všech linků, které se na našem webu objevují. Seznam budeme pravidelně aktualizovat a dodávat linky, které by se vám mohli nejen při cestách hodit.

Současně jsme pro vás připravili i jednu novinku, kterou jsou tak zvané QR kódy. Je možné, že jste se s nimi již někde seznámili, ti z vás co nemáte ani tušení o co jde, je tu malé vysvětlení co jsou QR kódy a jak je využít.

Ubytování v USA

Motely a hotely

Motely a hotely

KempyHostely

Akční slevy na ubytování

LETENKY

AUTOPŮJČOVNY

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ DO USA – ON-LINE SE SLEVOU

LAS VEGAS

Zábava, show, představení

Akční slevy na různá představení a vystoupení známých zpěváků.

Kromě vstupenek na show a koncerty, zde můžete získat výrazné slevy na ubytování v hotelech Las Vegas.

NEW YORK

  • NEW YORK CITY Experts – jízdenky na MHD, Socha Svobody – okružní jízdy lodí, výlety Washington DC, okružní jízdy po New Yorku a mnoho dalších.

ORLANDO

Walt Disney World, hotely, výlety, okružní jízdy

Orlando – ubytování, Walt Disney World, mořský svět, zabavní parky atd.

Vesmírné Kennedyho středisko – vstupenky, prohlídky

GRAND CANYON

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 10 000 fanoušků
Back to top button