Zájezdy do USA 2024

USA patří mezi největší a nejrozmanitější země světa. Nabízí neuvěřitelné množství turistických atrakcí a památek, které lákají turisty z celého světa. Pokud uvažujete o návštěvě této země a hledáte zájezdy do USA, které by vám usnadnily organizaci vaší cesty, neváhejte a vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství po kontinentě svobody.

Bojíte se organizace vaší vysněné dovolené v USA?
Klikněte a prohlédněte si nabídku zájezdů.

Proč si vybrat zájezd do USA s cestovní kanceláří?

Existuje mnoho důvodů, proč si vybrat zájezd do USA s cestovní kanceláří. Zde je několik z nich:

 1. Experti na USA
  Cestovní kanceláře mají zkušené průvodce a experty, kteří znají USA a mohou vám pomoci s plánováním vaší cesty a odpovědět na vaše otázky. Radka Šímová z cestovní kanceláře Rady na cestu říká “Na zájezdy létám s tím, že se chci s vámi podělit o lásku k danému městu, ukázat vám místa, která jsou na programu a v případě, že je k tomu situace (čas, počasí, nálada, všeobecná shoda atd.), pak i taková, která v programu nejsou. “
 2. Bezstarostné cestování
  S cestovní kanceláří nemusíte řešit logistiku, jako je například doprava, ubytování a plánování itineráře. To vám umožní vychutnat si dovolenou naplno a bez starostí.
 3. Bezpečnost a zodpovědnost
  Cestovní kanceláře se zavazují dodržovat bezpečnostní standardy a poskytovat vysokou úroveň zodpovědnosti vůči svým zákazníkům. To znamená, že se nemusíte obávat nebezpečí, která by mohla při cestování nastat.
 4. Kvalitní služby
  Cestovní kanceláře nabízejí kvalitní služby a zajišťují vám pohodlí a komfort na celé cestě. Zakladatel cestovní kanceláře Rady na cestu dodává “Chci jediné: abyste se všude cítili jako místní.”
 5. Skupinové výlety
  Skupinové zájezdy jsou v USA velmi oblíbené a často se zúčastníte i dalších zajímavých lidí. To vám umožní navázat nová přátelství a sdílet zážitky.

Celkově vzato, zájezdy do USA s cestovní kanceláří jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí prožít bezstarostnou dovolenou plnou zážitků, užít si vysokou úroveň služeb a získat nezapomenutelné zážitky z této úžasné země.

Pobytový zájed nebo poznávací zájezd? Který zvolit?

 • Pobytový zájezd do USA

  Pobytový zájezd do USA je zaměřen na relaxaci a pobyt v jednom místě, zatímco poznávací zájezd je určen pro ty, kteří chtějí prozkoumat různé oblasti a zajímavosti v USA. Zde najdete nepřeberné množství v různých lokalítách USA.

  Pobytový zájezd často zahrnuje ubytování v luxusních hotelech nebo resortech, kde si můžete užít pláže, bazény a další pohodlí. Tyto zájezdy jsou ideální pro ty, kteří chtějí odpočívat a relaxovat, a nechtějí strávit svou dovolenou stresujícím cestováním.

 • Poznávací zájezdy do USA

  Na druhé straně jsou poznávací zájezdy do USA zaměřeny na prozkoumání různých měst, památek a přírodních krás. Tyto zájezdy zahrnují často prohlídky místních atrakcí, návštěvu měst a národních parků. Pokud máte rádi dobrodružství a chcete objevovat nová místa, pak je poznávací zájezd do USA tou správnou volbou.

  Pobytový zájezd je pro ty, kteří hledají relaxaci a odpočinek, zatímco poznávací zájezd je pro ty, kteří hledají dobrodružství a zážitky. Samozřejmě můžete kombinovat oba typy zájezdů, aby vaše dovolená byla co nejzajímavější a přizpůsobená vašim potřebám.

Pacific Coast USA

Co můžu očekávat od zájezdu po západě USA, který pořádá cestovní kancelář?

Zájezd po západě USA s cestovní kanceláří může nabízet mnoho zajímavých zážitků a aktivit. Mezi nejčastější patří návštěva národních parků, jako jsou Grand Canyon, Yosemite nebo Yellowstone, kde můžete prozkoumat přírodní krásy a divočinu z blízka.

Dále se můžete těšit na návštěvu populárních měst, jako jsou Los Angeles, San Francisco nebo Las Vegas, kde se můžete projít slavnými ulicemi a prohlédnout si zajímavá místa, jako jsou Hollywoodská stezka slávy nebo Golden Gate Bridge.

V zájezdu mohou být také zahrnuty různé aktivity, jako je jízda na koni v divočině, rafting po řekách nebo pěší túry v horách. Cestovní kancelář také může zajistit ubytování a stravu v průběhu zájezdu.

Celkově lze očekávat, že zájezd po západě USA s cestovní kanceláří vám nabídne možnost objevovat různé kultury a zvyky, užít si nezapomenutelné zážitky a ušetřit čas a úsilí, které byste museli vynaložit na plánování zájezdu sami.

Pohled do údolí pří výstupu na Angels Landing v Zionu

Nejoblíbenější zájezdy do USA

Když se rozhodnete vypravit na zájezd do USA, tak máte na výběr z cesty na vlastní pěst, případně z cesty s někým, kdo má v pořádání zájezdů do USA již několikaleté zkušenosti a díky němuž máte zaručen bezproblémový průběh zájezdu – tedy cestovní kanceláře. Myslí přitom na obě skupiny turistů. A to jak na ty, jež preferují poznávací zájezdy do USA, kde mají možnost toho poznat opravdu maximum, tak i na ty, kteří zas mají v oblibě pobytové zájezdy USA. Tedy takové zájezdy, kde mohou mít dostatek času sami pro sebe. 

Mezi nejoblíbenější zájezdy do USA se pak bezesporu řadí:

Čeká na vás přitom dovolená se vším všudy, co Spojené státy nabízejí. Budete tedy moci prozkoumat jak atraktivní velkoměsta jako New York, Los Angeles, San Francisco nebo Las Vegas, tak poznat místní velerozmanitou kulturu. Dále budete moci čerpat životní energii v parcích a na plážích, kterými je USA proslulé. To vše bude podtrženo hezkým počasím, neboť v některých částech USA je slunečno 80 % dní v roce.

Zájezdy do USA

Co vše vám zájezd do USA nabídne?

Standardně je v ceně zájezdu do USA zahrnuto ubytování, snídaně a veškeré služby spjaté se zajištěním delegáta. Nemluvě o tom, že za cenu zájezdu do Spojených států amerických dostanete i nespočet zážitků a poznáte desítky, ne-li stovky, zajímavých míst.  Stejně tak ve většině případů je v ceně zahrnuta už i rovnou letenka, případně si lze letenku dokoupit samostatně. Nabízíme vám:

Kam se s cestovní kanceláří můžete vypravit na poznávací zájezd do USA?

Poznávací zájezd do USA vás zavede na ta nejkrásnější místa severní Ameriky, a to ať už co se týče jejich historické hodnoty, tak i na místa, jež jsou zajímavá svým vizuálním vzezřením. Stejně tak na vás čekají  národní parky USA, které vám zas dají možnost spatřit unikátní přírodní poklady, jež se formovaly po tisíce let.

 • New York – Město, které nikdy nespí

  New York je bezesporu jedním z nejznámějších měst na světě. Nabízí obrovské množství atrakcí, jako jsou Times Square, Central Park, Empire State Building, SoHo, Chinatown a mnoho dalších. Pokud se chcete podívat na nejznámější památky, zvolte zájezd do New Yorku a užijte si jedinečnou atmosféru tohoto města.

  Zájezdy do New Yorku
 • Floridské pláže – Slunce, pláže a oceán

  Pokud máte rádi slunce, pláže a oceán, pak je Floridský poloostrov tou správnou volbou. Florida nabízí některé z nejkrásnějších pláží na světě, jako jsou Miami Beach, Key West, Daytona Beach a mnoho dalších. Zájezd na Floridu je ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat, ale zároveň se podívat na některé z nejzajímavějších turistických atrakcí této oblasti, jako jsou Everglades nebo Kennedyho vesmírné středisko.

  Pláže na Floridě
 • Národní parky – Přírodní krása USA

  USA jsou domovem mnoha národních parků, které nabízejí úchvatné přírodní scenérie. Mezi nejznámější národní parky patří Grand Canyon, Yellowstone, Yosemite, Glacier, Acadia a mnoho dalších. Pokud máte rádi přírodu a chcete vidět některé z nejkrásnějších přírodních scenérií na světě, zvažte zájezd do některého z národních parků.

  Arches národní Park USA
 • Las Vegas – Město hazardu a zábavy

  Las Vegas je známé jako město hazardu a zábavy. Nabízí nespočet kasin, hotelů a nočních klubů. Pokud máte rádi život na plné pecky, zvolte zájezd do Las Vegas a užijte si nekonečnou zábavu. Kromě kasin a nočního života vás v Las Vegas čekají také neuvěřitelné atrakce, jako jsou například jízda na horské dráze na vrcholu hotelu nebo projížďka helikoptérou nad městem.

  Las Vegas
 • Kalifornie – Slunce, pláže a Hollywood

  Kalifornie je jednou z nejkrásnějších oblastí USA. Nabízí slunce, pláže, přírodu a mnoho dalšího. Kromě toho je Kalifornie také domovem Hollywoodu a některých nejvýznamnějších kulturních center USA, jako jsou San Francisco a Los Angeles. Zájezd do Kalifornie je ideální pro ty, kteří chtějí zažít něco z každého koutu USA.

  San Francisko Tramvaj na California Street
 • Washington D.C. – Hlavní město USA

  Washington D.C. je hlavním městem USA a nabízí mnoho historických památek a kulturních center. Mezi nejznámější patří Bílý dům, Kapitol, Lincolnův památník a Washingtonův monument. Zájezd do Washingtonu D.C. je ideální pro ty, kteří mají zájem o historii a politiku USA.

  Z New Yorku do Washingtonu DC

USA nabízí neuvěřitelné množství turistických atrakcí a památek. Pokud se chystáte na návštěvu USA a hledáte zájezdy, které by vám usnadnily organizaci vaší cesty, vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství po kontinentě svobody. Ať už se rozhodnete pro zájezd do New Yorku, Floridy, národních parků, Las Vegas, Kalifornie nebo Washingtonu D.C., zaručeně nebudete litovat.

V neposlední řadě jsou Spojené státy zajímavé i svou kulturou či gastronomií. Zkrátka cestování do USA je zajímavé po všech stránkách.   Konkrétně pro vás mají cestovní kanceláře (např. CK radynacestu.cz) přichystánu pestrou nabídku zájezdů, kterou neustále inovují k vaší maximální spokojenosti.

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa