Nákupy v Las Vegas – Kde můžete levně nakoupit?

Do Las Vegas se jezdí nejenom za zábavou, ale i za dobrými a výhodnými nákupy. Ano, čtete správně, skutečně výhodnými – Las Vegas není jenom o zběsilém utrácení peněz. Pro ty nejlepší nákupy v Las Vegas a jeho okolí se vyplatí zavítat do outletových center, tři nejlepší z nich jsme pro vás vybrali na následujících řádcích. Pokud budete mít štěstí, tak zde narazíte na slevy v řádech desítek procent, a to i u luxusního zboží. 

Kam pro nákup oblečení? Do Prizm Outlets. 

Máte-li rádi módu a vše co s ní souvisí, pak je návštěva tohoto outletu, kam rádi chodí nakupovat i místní, nezbytnostní. Nachází přibližně půlhodinku cesty od města, naprostou nezbytností. Čekají tam na vás až 75% slevy na oblíbené značky jako například Ralph Lauren, Michael Kors, Tommy Hilfiger, H&M, Calvin Klein nebo Nike. Na ploše více než 3 kilometrů čtverečních se dohromady nachází bezmála 60 obchodů a restaurací.  

Přímo v Las Vegas je pak vystavěna dvojice obřích módních outletů (Las Vegas South a Las Vegas North Premium Outlets), které jsou cíleny zejména na milovníky luxusních značek typu Burberry či Dolce & Gabbana. Ty oproti Prizm Outlets nabízejí širší nabídku obchodů, ale menší slevy. 

Kde nakoupit elektroniku? Outlet Bose. 

Navštívíte-li jedno z výše uvedených outletových center v Las Vegas, poté si tam můžete obstarat i levnou elektroniku. Stačí vám zavítat do prodejny Bose. Budou tam připraveny sluchátka, reproduktory a další elektronická zařízení do domácnosti. Navíc si tu nemusíte koupit pouze nové produkty, můžete sáhnout i po těch repasovaných, jež vás vyjdou ještě na méně dolarů. Skvělé je to, že spoustu produktů si tu rovnou můžete i vyzkoušet před tím, než si danou elektroniku koupíte. 

Kam pro nákupy věcí pro děti? Do Disney Outlet Storu.

Děti milují postavičky od Disneyho, to je léty prověřený fakt. Jestliže i vaše ratolesti mají rádi věci s tematikou těchto legendárních amerických filmových a komiksových postaviček, pak rozhodně zavítejte do tohoto obchodu, v němž je nabízeno Disney dětské oblečení a hračky. Aby nebylo nakupování nuda, tak je pro děti připravena řada interaktivních představení a prezentací, které oživí jejich oblíbené postavičky.


Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button