Nákupy v Las Vegas – Kde můžete levně nakoupit?

Do Las Vegas se jezdí nejenom za zábavou, ale i za dobrými a výhodnými nákupy. Ano, čtete správně, skutečně výhodnými – Las Vegas není jenom o zběsilém utrácení peněz.

Pro ty nejlepší nákupy v Las Vegas a jeho okolí se vyplatí zavítat do outletových center, tři nejlepší z nich jsme pro vás vybrali na následujících řádcích. Pokud budete mít štěstí, tak zde narazíte na slevy v řádech desítek procent, a to i u luxusního zboží. Že vás shoppingu moc netáhne? Nevadí, v okolí Las Vegas je spoustu míst, která vás určitě pohltí.

Kam pro nákup oblečení? Do Prizm Outlets. 

Máte-li rádi módu a vše co s ní souvisí, pak je návštěva tohoto outletu, kam rádi chodí nakupovat i místní, nezbytnostní. Nachází přibližně půlhodinku cesty od města, naprostou nezbytností. Čekají tam na vás až 75% slevy na oblíbené značky jako například Ralph Lauren, Michael Kors, Tommy Hilfiger, H&M, Calvin Klein nebo Nike. Na ploše více než 3 kilometrů čtverečních se dohromady nachází bezmála 60 obchodů a restaurací.  

Přímo v Las Vegas je pak vystavěna dvojice obřích módních outletů (Las Vegas South a Las Vegas North Premium Outlets), které jsou cíleny zejména na milovníky luxusních značek typu Burberry či Dolce & Gabbana. Ty oproti Prizm Outlets nabízejí širší nabídku obchodů, ale menší slevy. 

Kde nakoupit elektroniku? Outlet Bose. 

Navštívíte-li jedno z výše uvedených outletových center v Las Vegas, poté si tam můžete obstarat i levnou elektroniku. Stačí vám zavítat do prodejny Bose. Budou tam připraveny sluchátka, reproduktory a další elektronická zařízení do domácnosti. Navíc si tu nemusíte koupit pouze nové produkty, můžete sáhnout i po těch repasovaných, jež vás vyjdou ještě na méně dolarů. Skvělé je to, že spoustu produktů si tu rovnou můžete i vyzkoušet před tím, než si danou elektroniku koupíte. 

Kam pro nákupy věcí pro děti? Do Disney Outlet Storu.

Děti milují postavičky od Disneyho, to je léty prověřený fakt. Jestliže i vaše ratolesti mají rádi věci s tematikou těchto legendárních amerických filmových a komiksových postaviček, pak rozhodně zavítejte do tohoto obchodu, v němž je nabízeno Disney dětské oblečení a hračky. Aby nebylo nakupování nuda, tak je pro děti připravena řada interaktivních představení a prezentací, které oživí jejich oblíbené postavičky.

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa