JAK KOUPIT NEW YORK PASS ONLINE?

Proč bych měl/a Pass kupovat online?

Pass můžete koupit buď online a nebo přímo v New Yorku. Koupě online je ale výhodnější, jelikož můžete využít slev a speciálních nabídek, které pravidelně zveřejňujeme. Pokud si budete chtít Pass koupit v New Yorku, zaplatíte plnou cenu.

Mohu si koupit Pass v New Yorku?

Samozřejmě, že ano. Nicméně pokud si budete chtít Pass koupit v New Yorku, zaplatíte plnou cenu. Nákup online je díky „speciálním nabídkám“ výhodnější. Pro kompletní seznam kanceláří vydávajících NY Passy napište na e-mailovou adresu info@newyorkpass.com.

Jak dlouho dopředu si můžu New York Pass koupit?

New York Pass si můžete zakoupit až 12 měsíců dopředu.

Co když brzy odlétám do New Yorku a Passy mi nestihnete doručit?

Pokud se termín vaší návštěvy New Yorku blíží a Passy by nebyly doručeny včas, můžete kdykoliv zvolit možnost osobního převzetí – tato možnost je naprosto zdarma a po 5 minutách budete odcházet s NY Passem v ruce. Výhodou je, že i za této situace můžete využít slev a speciálních nabídek, které čas od času nabízíme (místo toho, abyste Pass kupovali v New Yorku za plnou cenu).

Co donáška do hotelu?

Tuto možnost nedoporučujeme. Jednoduše proto, že se váš NY Pass může ztratit. Jediným zaručeným způsobem je doručení skrze Fedex. Jinak doporučujeme, abyste si Pass vyzvedli na výdejním místě (neplatí se žádný poplatek).Další článkyZájezdy do New Yorku

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 10 000 fanoušků
Back to top button