JAK KOUPIT NEW YORK PASS ONLINE?

Proč bych měl/a Pass kupovat online?

Pass můžete koupit buď online a nebo přímo v New Yorku. Koupě online je ale výhodnější, jelikož můžete využít slev a speciálních nabídek, které pravidelně zveřejňujeme. Pokud si budete chtít Pass koupit v New Yorku, zaplatíte plnou cenu.

Mohu si koupit Pass v New Yorku?

Samozřejmě, že ano. Nicméně pokud si budete chtít Pass koupit v New Yorku, zaplatíte plnou cenu. Nákup online je díky „speciálním nabídkám“ výhodnější. Pro kompletní seznam kanceláří vydávajících NY Passy napište na e-mailovou adresu info@newyorkpass.com.

Jak dlouho dopředu si můžu New York Pass koupit?

New York Pass si můžete zakoupit až 12 měsíců dopředu.

Co když brzy odlétám do New Yorku a Passy mi nestihnete doručit?

Pokud se termín vaší návštěvy New Yorku blíží a Passy by nebyly doručeny včas, můžete kdykoliv zvolit možnost osobního převzetí – tato možnost je naprosto zdarma a po 5 minutách budete odcházet s NY Passem v ruce. Výhodou je, že i za této situace můžete využít slev a speciálních nabídek, které čas od času nabízíme (místo toho, abyste Pass kupovali v New Yorku za plnou cenu).

Co donáška do hotelu?

Tuto možnost nedoporučujeme. Jednoduše proto, že se váš NY Pass může ztratit. Jediným zaručeným způsobem je doručení skrze Fedex. Jinak doporučujeme, abyste si Pass vyzvedli na výdejním místě (neplatí se žádný poplatek).

Sdílejte tento článek:

Autor článku

Standa Beran

zakladatel webu Cestování po USA

Do USA cestuje pravidelně od roku 1996. Křížem krážem projel západ USA, prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď.

MANHATTANHENGE – ZÁPAD SLUNCE V NEW YORKU

Během roku, můžete být v New Yorku svědky úžasného fenoménu, kdy slunce zapadá přímo v ulicích New Yorku, je to tzv. Manhattanhenge. Jste v...

Co vidět a dělat v New Yorku?

Muzea v New Yorku, lety helikoptérou nad městem, mrakodrapy, procházky po Manhattanu, různé výstavy, plavby lodí kolem Manhattanu a mnohem víc, to vše vás čeká při návštěvě města...

Nákupy v New Yorku – Outlety

Nákupy v New Yorku mohou být pro mnohé turisty zpestřením pobytu, a pokud se vám při této myšlence zrychluje tep a ožíváte, tak patříte...

Přidejte se k nám

10,004FanoušciTo se mi líbí
274NásledovníciNásledovat