Zájezdy do New Yorku

V posledních letech jsou zájezdy do USA velmi oblíbené, a to nejen na úžasný západ, ale také na východ Ameriky. Kdybychom měli vyjmenovat všechny důvody, proč byste měli vyrazit na zájezd do New Yorku, tak bychom tu byli hodně dlouho, neboť New York je jedním z nejzajímavějších a nejmalebnějších měst na celém světě.

Více zde

Mnohé turisty sem lákají kupříkladu kulturní rozmanitosti, s nimiž se lze setkávat na každém kroku – k vidění je tu opravdu vše od luxusních čtvrtí přes ty chudinské až po komunity lidí prakticky z celého světa. Zkrátka během návštěvy New Yorku si budete připadat jako kdybyste navštívili více zemí najednou. Obzvláště když přihlédneme k faktu, že New York je městem, kde se mluví nejvíce jazyky, více než osmi sty!

Rušné ulice New Yorku, tedy města, které nikdy nespí, nabízejí nepřebernou plejádu vyžití – je tedy zaručeno, že během zájezdu do New Yorku si užijete spoustu zábavy. Avšak New York není znám pouze nočním životem, ale na své si zde zaručeně přijdou třeba i milovníci umění, a to ať už toho klasického galerijního, tak i pouličního. S pouličními umělci se tu totiž doslova roztrhl pytel.

Na jaká zajímavá místa vás zájezd do New Yorku může přivést?

Během zájezdu do New Yorku vás samozřejmě neochudíme o možnost spatřit na vlastní oči ta nejvíce ikonická místa a ty nejlegendárnější památky. Ochuzeni samozřejmě nebudete ani o nejmodernější stavby a žhavé newyorské novinky. Během našich zájezdů tedy můžete spatřit opravdu ta nejvíce TOP místa New Yorku, jmenovitě:

Praktické rady, než se s námi vydáte na zájezd do New Yorku

Jak již bylo několikrát zmíněno, tak New Yorku je znám díky tomu, že to v něm žije prakticky nonstop. Avšak s tím souvisejí i určitá pravidla, která je potřeba dodržovat. Obzvláště striktní pravidla tu jsou pro chůzi po chodnících v nejrušnějších částech New Yorku – zde choďte zásadně vpravo a bez zastavování.

Tip pro vás

Praktickým tipem je rozhodně i využití všech bezplatných možností, jež New York nabízí. Obecně New York nepatří k těm nejlevnějším destinacím. Neostýchejte se tedy zavítat kupříkladu na Brooklyn Bridge nebo Vessel, což jsou ty nejlepší bezplatné atrakce, jež New York nabízí.

Zobrazen 1. – 12. z 19 výsledků

Back to top button