PŮJČENÍ AUTA V USA

Rentalcars největší světový online servis na pronájem vozů
spolupracuje s 900 společnostmi ve 160 zemích

Půjčení auta v Americe může být pro některé turisty mířící do USA celkem oříšek. Na internetu najdete nabídky několika autopůjčoven, které na území USA působí – Avis, Hertz, Budget, Alamo, Fox a spousty dalších. Pro ty z vás, kteří nemáte čas ani chuť procházet jednotlivé půjčovny aut, zdlouhavě porovnávat ceny, velikost auta, různá omezení a louskat podmínky, tu máme vyhledávač, který vám ušetří spousty času.

Na každém větším letišti v USA najdete obvykle několik autopůjčoven. Výběr mezi jednotlivými půjčovnami aut není ale jednoduchý, a tak se nám osvědčil vyhledávač, který porovnává nabídky jednotlivých provozovatelů.

Půjčovna auta – porovnávejte!

V klidu domova si můžete porovnat nejen jednotlivá auta a jejich vybavení, ale i cenu, pojištění apod. Samozřejmostí je pak i sleva 10% za online rezervaci přes internet.

Našemu týmu se velmi osvědčila půjčovna ALAMO. Nikdy nebyl žádný problém jak s půjčením, tak i samotným servisem. A právě ten servis jsme ocenili, při návštěvě San Fransicka, kde jsme píchli pneumatiku. Stačil jeden telefonát a už jsme s nasazenou rezervou jeli do nejbližší půjčovny aut, kde nám bez jakéhokoli vyptávání auto vyměnili a dostali o třídu vyšší vůz. Tenkrát jsme ocenili, že vše šlo bez problémů a my mohli pokračovat v cestě.

Píchlá pneumatika v San Francisku
Výměna píchlé pneumatiky v San Francisku.
Výměna auta v půjčovně v San Francisku
V půjčovně aut nám vyměnili auto bez jakýchkoli problémů a dostali jsme o třídu vyšší vůz.

Půjčení auta bez kreditky? Ani ránu!

Nezapomeňtě, že při půjčení auta je nutné mít kreditní kartu. Pokud máte pouze debetní kartu a nechcete si kreditku zřizovat, tak tvrďte, že se jedná o kreditní kartu. Našemu týmu nám toto dvakrát prošlo 🙂 Tento postup je ale jen na vlastní nebezpečí. V každém případě se musí jednat o kartu embosovanou. Kartou, kterou budete provádět rezervaci, budete také předkládat u přepážky v autopůjčevně.

Další nutností je mezinárodní řidičský průkaz. Je dost možné, že jej nebudete vůbec potřebovat, ale může se stát, že ho po vás bude půjčovna aut požadovat. Navíc v případě nehody může dělat pojišťovna problémy, pokud mezinárodní řidičák mít nebudete. Jak si řidičák zřídit najdete zde.

Oblíbené

Ztráta kufru po příletu do USA

Jakmile úspěšně projdete kontrolou imigračního úředníka, zamiřte pro své kufry a další...

CESTOVNÍ NEVOLNOST V LETADLE

Nevolnost, zvracení, bolest břicha...někteří z vás jste již jistě zažili podobné stavy...

JAK AUTOBUSEM NA LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA PRAHA

Městská hromadná doprava je nejlevnější způsob jak se na letiště dostat. Zastávky autobusů najdete hned u východu...

Jak v New Yorku ušetřit? Kupte New York Pass

Chystáte se při pobytu v New Yorku navštívit co nejvíce zajímavostí? Pak se vám vyplatí pořídit New York Pass...
- Advertisement -

Ostatní právě čtou
Doporučeno pro vás