Při cestách do USA bývají některé kufry kontrolovány ručně, proto není vhodné kufry zamykat. Pokud přeci jen kufr uzamknete, tak vám zámek bezpečnostní kontrola přelomí a zámek bude zničený.

Aby se tak nestalo, tak byl vyvinut, ve spolupráci s americkou bezpečnostní kontrolou USA (TSA – Transportation Security Administration), zámek, který úředníci bez poničení odemknou a mohou opět kufr zamknout.

Zámek ukazuje, zda zavazadlo bylo otevřeno inspektorem TSA při kontrole zavazadel. Doporučujeme na cesty do USA. Možnost nastavit 1000 různých kombinací. Stabilní kovový plášť a rameno zámku z tvrzené oceli. Zámek je odolný proti korozi.

Bezpečnostní zámek TSA na kufr do USA
Bezpečnostní zámek TSA na kufr do USA

RUČNÍ VÁHA

V součané době si letecké společnosti velmi ostražitě kontrolují váhu zavazadel. U některých leteckých společnostní můžete za každý kilogram navíc zaplatit další poplatek až 700 Kč.

Při cestě na dovolenou není obvykle problém zavazadlo zvážit a přesvědčit se, zda jste v limitu. Problém mnohdy nastává při návratu domů. Zde vám může pomoci ruční váha, která vám může ušetřit spousty peněz za nadváhu kufru.

Jednoduchá obsluha – přesné měření. Pro stanovení hmotnosti zavazadel apod. – rozsah vážení od 0,1 do 55 kg v krocích po 50 g. Rychlé stanovení hmotnosti – signalizace rozsvícením LED a signálním tónem. Automatické vypínání po cca 60 sekundách. Odolný popruh se zaklapovací sponou. Podsvětlený LC displej. Možnost přepínání mezi kg a lb.

Ruční váha na kufr