TSA BEZPEČNOSTNÍ ZÁMEK NA KUFR DO USA

Při cestách do USA bývají některé kufry kontrolovány ručně, proto není vhodné kufry zamykat. Pokud přeci jen kufr uzamknete, tak vám zámek bezpečnostní kontrola přelomí a zámek bude zničený.

Aby se tak nestalo, tak byl vyvinut, ve spolupráci s americkou bezpečnostní kontrolou USA (TSA – Transportation Security Administration), zámek, který úředníci bez poničení odemknou a mohou opět kufr zamknout.

Zámek ukazuje, zda zavazadlo bylo otevřeno inspektorem TSA při kontrole zavazadel. Doporučujeme na cesty do USA. Možnost nastavit 1000 různých kombinací. Stabilní kovový plášť a rameno zámku z tvrzené oceli. Zámek je odolný proti korozi.

Bezpečnostní zámek TSA na kufr do USA
Bezpečnostní zámek TSA na kufr do USA

RUČNÍ VÁHA

V součané době si letecké společnosti velmi ostražitě kontrolují váhu zavazadel. U některých leteckých společnostní můžete za každý kilogram navíc zaplatit další poplatek až 700 Kč.

Při cestě na dovolenou není obvykle problém zavazadlo zvážit a přesvědčit se, zda jste v limitu. Problém mnohdy nastává při návratu domů. Zde vám může pomoci ruční váha, která vám může ušetřit spousty peněz za nadváhu kufru.

Jednoduchá obsluha – přesné měření. Pro stanovení hmotnosti zavazadel apod. – rozsah vážení od 0,1 do 55 kg v krocích po 50 g. Rychlé stanovení hmotnosti – signalizace rozsvícením LED a signálním tónem. Automatické vypínání po cca 60 sekundách. Odolný popruh se zaklapovací sponou. Podsvětlený LC displej. Možnost přepínání mezi kg a lb.

Ruční váha na kufr

Přidejte se k nám

9,998FanoušciTo se mi líbí
274NásledovníciNásledovat

Další články

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: