PARKOVÁNÍ U LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA PRAHA (RUZYNĚ)

Příjezd vlastním autem na letiště Václava Havla Praha (Ruzyně) je vhodný nejen pro mimo pražské turisty, ale i obyvatele Prahy. Nejste nijak časově vázání, nehrozí, že vás nepoctivý taxikář obere, nemusíte se tlačit a vláčet kufry s ostatními cestujícími v autobusech pražské MHD.

Parkoviště na letišti Praha Ruzyně nabízí velký komfort při samotném cestování letadlem do cizích zemí, a to nejen do USA. Parkovat můžete přímo na letišti Václava Havla Praha (Ruzyně). Způsob je to nejjednodušší, ale také co se týče ceny za parkování, tak finančně nejnáročnější. Pokud ale zvolíte parkoviště poblíž letiště, tak uspoříte a přitom servis zůstane na stejně vysoké úrovni.

Naše zkušenost s Go Parking

Při našich cestách nejen do USA jsme vždy řešili, zda se dopravit na letiště Václava Havla Praha (Ruzyně) autem a parkovat zde nebo se nechat dovézt taxíkem či autobusem. Testovali jsme všechny varianty a každá měla své klady, ale i zápory. Nakonec jsme se rozhodli, že více otestujeme parkování u letiště Ruzyně.

Vybrali jsme si tři společnosti, které službu parkování u letiště provozují. Dvě menší a jednu větší. V zásadě lez říci, že služba zaparkování u letiště byla bez problémů u všech. U menších provozovatelů jsme ale vždy parkovali ve dvoře rodinného domu a ne vždy to na nás působilo profesionálně. Na druhou stranu je ale nutné podotknout, že menší společnosti měly nižší ceny, což může být pro mnohé pádný argument.

Jako poslední přišla na řadu našeho testu společnost Go Parking, která nás mile překvapila. Uvítali jsme, že jsme si mohli všechny formality včetně platby vyřídit přes internet, což pak následně zjednodušilo a hlavně velmi urychlilo samotné parkování.

PARKOVÁNÍ LETIŠTĚ RUZYNĚ PRAHA SE SLEVOU?

Naše několikanásobná zkušenost nás nakonec přivedla k myšlence, že bychom mohli pro naše čtenáře vyjednat jakýsi bonus, něco navíc. Oslovili jsme vedení firmy, a to nám vyšlo vstříc slevou pro všechny, kteří během registrace zadají slevový kód USA905.

Z naší zkušenosti tedy můžete doporučit parkoviště GO PARKING.Náš tým zde parkuje pravidelně a naše zkušenosti jsou více než kladné. Rychlá obsluha, příjemný personál, ochotní řidiči.

Platbu za parkování lze provést buď přímo na místě nebo prostřednictvím internetu. Druhou variantu využívá náš tým nejen kvůli rychlosti, ale i kvůli slevě. Za chvíli vám prozradíme jak na to. Platbou přes internet maximálně urychlíte parkování. Od vjezdu na parkoviště stojíte za 12 minut u odletové haly.

Parkoviště GO parking nabízí tyto služby:

  • První hlídané parkoviště na letišti Václava Havla Praha (Ruzyně)
  • Nejbližší alternativní parkoviště k terminálům
  • Přeprava klimatizovanými minibusy k odbavovacím halám a zpět v ceně parkovného (samotná cesta trvá zhruba 3 min.)
  • NONSTOP – 24 h denně každý den v roce bez ohledu na den, noc či svátky

JAK SE NA PARKOVIŠTĚ LETIŠTĚ RUZYNĚ DOSTANU?

Cesta k parkovišti je velmi jednoduchá.

  • GPS: 50°7’16″N, 14°17’16″E
  • GO parking s.r.o., Ke Kopanině 406, 252 67 Tuchoměřice
  • mapa zde

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa