JAK FUNGUJE NÁKUP LETENKY DO USA PO INTERNETU?

Pro ty co jsou nováčky v nákupu letenky do Ameriky přes portál tu máme stručnou informaci jak nákup letenky po internetu funguje. Samotný nákup letenky je jednoduchý a hlavně pohodlný. Rezervace letenky je bezplatná a je k dispozici 24 hodin denně, systém pro vás vybírá nejnižší cenu z 800 leteckých společností, a to včetně nizkonákladových.

Cena letenky do USA je konečná. Jakmile dokončíte rezervaci, odešle systém na vaši e-mailovou adresu potvrzení o rezervaci letenky a fakturu, která obsahuje informace o platbě. Hlavním letenkovým partnerem pro tým webu Cestování po USA je letenkový portál Letuska.cz nebo Kralovna.cz, jenž je součástí skupiny Student Agency. Oba portály patří v současné době mezi jedničky v prodeji letenek do celého světa.

JAK ZAPLATIT LETENKU DO USA?

Letenku můžete uhradit následujícími způsoby:

  • BANKOVNÍM PŘEVODEM – do e-mailu dostanete informace pro bankovní převod (celkovou částku, číslo účtu, variabilní symbol a datum do kdy je nutné platbu uhradit).
  • VKLADEM NA ÚČET v bance – informace potřebné pro tento druh platby dostanete opět prostřednictvím e-mailové zprávy.
  • PLATEBNÍ KARTOU – jedná se o platbu provedenou on-line jejíž výhodou je okamžité uhrazení a automatické vyhotovení letenky. Platby provedené kartou jsou zabezpečeny systémem VeriSign, který skryje data o vaší platební kartě a vaše data jsou tak v bezpečí.

JAK MI LETENKU DO USA DORUČÍ?

Při rezervaci letenky si můžete vybrat z těchto způsobů doručení:

  • E-MAILEM – jedná se o způsob, který vám doporučujemeElektronickou letenku do USA zaslanou e-mailem si můžete kdykoli vytisknout přímo z e-mailu. Velkou výhodou elektronické letenky je, že ji nemůžete ztratit. Současně s letenkou obdržíte i rozpis jednotlivých letů. Co je elektronická letenka?
  • POŠTOU v ČR – papírovou letenku vám bude doručena v rámci ČR bezplatně doporučeně. V případě, že kupujete letenku na posledních chvíli nezapomeňte lhůtu pro doručení a raději zvolte elektronickou letenku zaslanou e-mailem.

Přidejte se k nám

9,998FanoušciTo se mi líbí
274NásledovníciNásledovat

Další články

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: