OBLÍBENÉ

PRAKTICKÉ INFORMACE, JAK NAJÍT PRÁCI V USA

autor: Kateřina Falk Kdokoliv, kdo nemá v USA Green Card (GC) nebo závislé vízum, na které je možné...

6 NEJLEPŠÍCH ZDARMA WI-FI PŘIPOJENÍ V NEW YORKU

Google se v únoru 2013 dostal na titulní stránky novin, když v oblasti Chelsea & Meatpacking District spustil bezplatnou Wi-Fi síť ve...

SOCHA SVOBODY & ELLIS ISLAND

Přijďte se pokochat krásou a historií Sochy Svobody a Muzea imigrantů na Ellis Islandu! Budete překvapeni (a ohromeni) tím, kolik toho tady uvidíte a zjistíte....

NAŠLI JSTE CHYBU?

I když se snažíme, tak se to prostě někdy stane. Překlep, nefunkční odkaz nebo změna informací o lokalitě. Budeme rádi, když nám o této patálii dáte vědět. Je to jednoduché. Chybný text, který chcete týmu nahlásit, označte myší (maximálně 1 řádek) a stiskněte klávesy CRTL + ENTER. Můžete přidat i váš komentář. Moc děkujeme!
PS: Nesbíráme žádné vaše údaje.

INFORMACE PRO ČTENÁŘE

Tým webu Cestování po USA přikládá velký význam ochraně Vašich osobních údajů a práv na zachování důvěrnosti a soukromí na internetu. Přečtěte si, prosím, naše pravidla ochrany a bezpečnosti osobních údajů. Obsah těchto webových stránek je založen na vlastních zkušenostech nebo zkušenostech čtenářů stránek. Cestovní ruch je velmi dynamická oblast, kde se mění informace velmi rychle. Nemůžeme tedy nést odpovědnost za informace zde uvedené. Vždy si proto ověřte skutečný stav věci na oficiálních stránkách poskytovatele služby.

O NÁS

Cestování po USA je web, který vám pomůže s cestou do Ameriky od dokladů, po letenky, ubytování, itineráře, cestovní pojištění nebo i půjčení auta.

PŘIDEJTE SE K NÁM

© Cestování po USA 2009 - 2020

Zpráva o chybě

Následující zpráva bude odeslána našemu týmu: