OBLÍBENÉ

JAK JEZDIT TAXÍKEM PO NEW YORKU

Taxi v New Yorku jsou často označovány jako "cabs". Všechny taxíky v New Yorku, jejichž majitelé vlastní licenci, mají žlutou barvu. V...

TURISTÉ DO USA BEZ VÍZA – méně než 90 dnů

Občané České republiky mohou od 17. listopadu 2008 cestovat do USA bez víz. Přidali se tak ke skupině 27 států, které mohou...

PŮJČENÍ AUTA V USA

Rentalcars největší světový online servis na pronájem vozůspolupracuje s 900 společnostmi ve 160 zemích

NAŠLI JSTE CHYBU?

I když se snažíme, tak se to prostě někdy stane. Překlep, nefunkční odkaz nebo změna informací o lokalitě. Budeme rádi, když nám o této patálii dáte vědět. Je to jednoduché. Chybný text, který chcete týmu nahlásit, označte myší (maximálně 1 řádek) a stiskněte klávesy CRTL + ENTER. Můžete přidat i váš komentář. Moc děkujeme!
PS: Nesbíráme žádné vaše údaje.

INFORMACE PRO ČTENÁŘE

Tým webu Cestování po USA přikládá velký význam ochraně Vašich osobních údajů a práv na zachování důvěrnosti a soukromí na internetu. Přečtěte si, prosím, naše pravidla ochrany a bezpečnosti osobních údajů. Obsah těchto webových stránek je založen na vlastních zkušenostech nebo zkušenostech čtenářů stránek. Cestovní ruch je velmi dynamická oblast, kde se mění informace velmi rychle. Nemůžeme tedy nést odpovědnost za informace zde uvedené. Vždy si proto ověřte skutečný stav věci na oficiálních stránkách poskytovatele služby.

O NÁS

Cestování po USA je web, který vám pomůže s cestou do Ameriky od dokladů, po letenky, ubytování, itineráře, cestovní pojištění nebo i půjčení auta.

PŘIDEJTE SE K NÁM

© Cestování po USA 2009 - 2020

Zpráva o chybě

Následující zpráva bude odeslána našemu týmu: