Delta AirLines obnoví přímé lety mezi Prahou a New Yorkem

Americká letecká společnost Delta Airlines potvrdila obnovení přímých letů mezi Prahou a newyorským letištěm JFK od 10. května 2024, jak bylo oznámeno v nedávné tiskové zprávě. Letecká společnost plánuje provozovat denní lety na této trase až do 6. října s využitím linkového Boeingu 767-300.

Předpokládaná doba letu je 9 hodin a 25 minut.

„Obnovení přímých letů do New Yorku, který byl v roce 2019 jednou z nejatraktivnějších dálkových destinací z Prahy, je výbornou zprávou,“ řekl Jiří Pos, předseda představenstva Letiště Praha. “Ocení to zejména čeští cestující, kteří získají pohodlné a rychlé spojení na východní pobřeží Spojených států.”

Cestujícím, kteří chtějí cestovat mimo New York, nabízí Delta ze svého centra na JFK jednodenní spojení do 42 měst po celých Spojených státech, což usnadňuje spojení s přáteli, rodinou a obchodními kolegy.

Letecká společnost má více letů z Evropy do New Yorku-JFK než kterýkoli jiný dopravce a tento měsíc odstartuje každý den celkem 190 letů. Všechny lety Delty z České republiky jsou provozovány ve spojení s partnery ve společném podniku Air France, KLM a Virgin Atlantic.

Lety společnosti Delta budou provozovány letadly Boeing 767-300 s 25 sedadly v business třídě Delta One a 35 sedadly Delta Comfort+ a 165 sedadly v hlavní kabině, což poskytne větší výběr pro všechny potřeby a rozpočty.

Standa Beran

Do USA pravidelně cestuje přes 25 let a po Americe najezdil téměř 100 000 km. Křížem krážem projel západ USA, miluje národní parky, majáky na pobřeží, hory, kalifornské pláže i tiché pouště. Prochodil New York a bílý písek z floridských pláží má v botech ještě teď. Radí turistům, jak naplánovat cestu do USA a od roku 2010 vede Facebokovou stránku o Cestování po USA, kde ho sleduje přes 11 000 fanoušků
Back to top button
Close

Detekovaný Adblocker

Milí čtenáři, rád bych vám připomněl, že veškerý obsah na webu je pro vás zcela zdarma. Chápu, že reklamy mohou někdy být rušivé, ale právě ony mi umožňují udržovat web živý a neustále aktualizovaný novým obsahem. Když používáte Adblocker, omezuje to možnost generovat příjmy, které jsou nezbytné pro pokračování v mé práci. Pokud byste byli tak laskaví a deaktivovali Adblocker při prohlížení stránek, velmi byste mi pomohli. Díky vaší podpoře můžu nadále nabízet kvalitní obsah bez poplatků. Samozřejmě se snažím zobrazovat reklamy citlivě a tak, aby co nejméně narušovaly váš zážitek ze čtení. Děkuji vám za pochopení a podporu. Vaše přízeň a zájem o mé stránky jsou pro mě nejcennější. S úctou a díky, Standa