New York City Pass je brožurou obsahující vstupenky do 6 atrakcí, které při návštěvě New Yorku jednoduše MUSÍTE vidět. Pokud si brožuru koupíte, ušetříte 42 % (oproti situaci, kdy byste si vstupné do každé z těchto 6 atrakcí kupovali samostatně). Ušetříte 78 USD na dospělého a 62 USD na dítě (ve věku 6-17 let). Cena CityPassu se může měnit.

Option tickets vám umožňují přístup na jednu ze dvou atrakcí. Nemusíte se rozhodovat dopředu – vyberete si, až se sem dostanete.

Délka platnosti CityPassu je 9 po sobě jdoucích dní (začíná se počítat v den, kdy CityPass poprvé použijete).

Držitelé brožury mají ve většině případů možnost přeskočit hlavní frontu. (Na frontu můžete narazit, když budete měnit voucher za brožuru).

Brožura obsahuje jednorázové vstupenky, detailní informace o jednotlivých atrakcích, kupóny a mapu.

New York CityPass – Jak jej koupit?

Koupit nyní

Při nákupu si vyberte preferovaný způsob dodání:

  • Vytisknutí voucheru (tímto se vyhnete ceně za poštovné). Vytisknutý voucher si při návštěvě první atrakce vyměnite za brožuru.
  • Zaslání brožury není možné, jelikož CityPass momentálně nenabízí možnost zaslání brožury do Evropy. (Poslat brožuru je možné pouze do USA, UK, Kanady, na Aljašku nebo na Havaj.)

Platit můžete kartamiVisa, Master Card, American Express, Discover a PayPal.

Zakoupit přímo na atrakci

CityPass brožury se prodávají na každém místě, kde lze uplatnit vstup v rámci CityPass. Při nákupu na místě zaplatíte stejnou cenu jako při nákupu přes internet. Zde ovšem můžete narazit na dlouhé fronty u pokladen.

New York CityPass – Jak ho používat?

Provedete-li nákup brožury na www.CityPass.com , můžete svou brožurku začít okamžitě používat. Vytisknutý voucher z emailu vyměňte za brožuru na první navštívené atrakci. Atrakce můžete navštívit v libovolném pořadí.

Na každém místě předložte svou brožuru. V ní naleznete také pokyny ke vstupu. Vstupenky z brožury vytrhává pouze personál. Netrhejte je sami – neplatily by.