Zájezdy Kalifornie - západ USA

Zájezdy do Kalifornie stejně tak zájezdy Západ USA jsou jediněčnou příležitostí jak navštívit místa jako vystřižená z pohádky. Západ oplývá totiž neskutečným přírodním bohatstvím. Od malebných pláží přes národní parky až po vysoké hory přes léto lákající k procházkám a přes zimu zas k lyžovaní či snowboardingu.

Kalifornie je i pro samotné Američany synonymum luxusu, takže se zde můžete kochat pohledem na přepych Hollywoodu. Ten patří k nejnavštěvovanějším kalifornským lákadlům, či si kupříkladu užít nakupování v některém z luxusních butiků. Ať se vám to líbí, či nikoliv, tak USA je známo i díky konzumnímu způsobu života a velkému výběru produktů, takže ze zájezdu se domů s prázdnou rozhodně nevrátíte.

Méně známá je pak skutečnost, že Kalifornie a západ USA je proslulá i díky svému vínu – můžete tedy ochutnat lokální víno z jedné z desítek vinařských oblastí v Kalifornii.

Na jaká zajímavá místa vás zájezdy do Kalifornie a zájezdy Západ USA mohou přivést?

Co by to bylo za zájezdy do Kalifornie, kdybyste se během nich nemohli podívat na ta nejznámější a nejkrásnější místa v této lokalitě… Proto během našich zájezdů můžete spatřit ta nejvíce TOP místa Kalifornie, jmenovitě:

… a to vše je jen malá ukázka toho, co vše můžete během zájezdu do Kalifornie zažít! 🙂

Avšak na své si přijdou určitě i ti, kteří již v minulosti v Kalifornii byli – vypravíme se totiž i na méně známá místa, o nichž jste možná dosud ještě neslyšeli.

Praktické rady, než se vydáte na zájezd do Kalifornie či Západ USA

Kalifornie je proslulá díky svému prosluněnému počasí, svítí tu prakticky pořád, tudíž si do kufru nezapomeňte přibalit opalovací krém. Určitě se budete chtít po cestě osvěžit v oceánu, proto je určitě dobré vědět i to, že po vydatných deštích není koupání doporučováno z důvodu přemnožených bakterií. Kalifornie je i místem zaslíbeným surfařům, pokud se tedy toho nebojíte, tak se rozhodně neostýchejte projet se na prkně.

Při výběru termínu zájezdu se zkuste porozhlédnout po některém z těch, jež jsou mimo hlavní turistickou sezónu, to vám totiž ušetří starosti spojené s prodíráním se davem turistů na těch nejvytíženějších kalifornských turistických cílech.

Zobrazuji všech 6 výsledků

Back to top button