Zájezdy do USA

USA patří mezi největší a nejrozmanitější země světa. Nabízí neuvěřitelné množství turistických atrakcí a památek, které lákají turisty z celého světa. Pokud uvažujete o návštěvě této země a hledáte zájezdy do USA, které by vám usnadnily organizaci vaší cesty, neváhejte a vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství po kontinentě svobody.

Když se rozhodnete vypravit na zájezd do USA, tak máte na výběr z cesty na vlastní pěst, případně z cesty s někým, kdo má v pořádání zájezdů do USA již několikaleté zkušenosti a díky němuž máte zaručen bezproblémový průběh zájezdu – tedy cestovní kanceláře. Myslí přitom na obě skupiny turistů. A to jak na ty, jež preferují poznávací zájezdy do USA, kde mají možnost toho poznat opravdu maximum, tak i na ty, kteří zas mají v oblibě pobytové zájezdy USA. Tedy takové zájezdy, kde mohou mít dostatek času sami pro sebe. 

Mezi nejoblíbenější zájezdy do USA se pak bezesporu řadí:

Čeká na vás přitom dovolená se vším všudy, co Spojené státy nabízejí. Budete tedy moci prozkoumat jak atraktivní velkoměsta jako New York, Los Angeles, San Francisco nebo Las Vegas, tak poznat místní velerozmanitou kulturu. Dále budete moci čerpat životní energii v parcích a na plážích, kterými je USA proslulé. To vše bude podtrženo hezkým počasím, neboť v některých částech USA je slunečno 80 % dní v roce.

Co vše vám zájezd do USA nabídne?

Standardně je v ceně zájezdu do USA zahrnuto ubytování, snídaně a veškeré služby spjaté se zajištěním delegáta. Nemluvě o tom, že za cenu zájezdu do Spojených států amerických dostanete i nespočet zážitků a poznáte desítky, ne-li stovky, zajímavých míst.  Stejně tak ve většině případů je v ceně zahrnuta už i rovnou letenka, případně si lze letenku dokoupit samostatně. Nabízíme vám:

  • letenky do USA
  • letenky New York
  • letenky Los Angeles
  • letenky San Francisco
  • letenka Miami

Kam se s cestovní kanceláří můžete vypravit na poznávací zájezd do USA?

Poznávací zájezd do USA vás zavede na ta nejkrásnější místa severní Ameriky, a to ať už co se týče jejich historické hodnoty, tak i na místa, jež jsou zajímavá svým vizuálním vzezřením. Stejně tak na vás čekají  národní parky USA, které vám zas dají možnost spatřit unikátní přírodní poklady, jež se formovaly po tisíce let.

New York – Město, které nikdy nespí

New York je bezesporu jedním z nejznámějších měst na světě. Nabízí obrovské množství atrakcí, jako jsou Times Square, Central Park, Empire State Building, SoHo, Chinatown a mnoho dalších. Pokud se chcete podívat na nejznámější památky, zvolte zájezd do New Yorku a užijte si jedinečnou atmosféru tohoto města.

Floridské pláže – Slunce, pláže a oceán

Pokud máte rádi slunce, pláže a oceán, pak je Floridský poloostrov tou správnou volbou. Florida nabízí některé z nejkrásnějších pláží na světě, jako jsou Miami Beach, Key West, Daytona Beach a mnoho dalších. Zájezd na Floridu je ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat, ale zároveň se podívat na některé z nejzajímavějších turistických atrakcí této oblasti, jako jsou Everglades nebo Kennedyho vesmírné středisko.

Národní parky – Přírodní krása USA

USA jsou domovem mnoha národních parků, které nabízejí úchvatné přírodní scenérie. Mezi nejznámější národní parky patří Grand Canyon, Yellowstone, Yosemite, Glacier, Acadia a mnoho dalších. Pokud máte rádi přírodu a chcete vidět některé z nejkrásnějších přírodních scenérií na světě, zvažte zájezd do některého z národních parků.

Las Vegas – Město hazardu a zábavy

Las Vegas je známé jako město hazardu a zábavy. Nabízí nespočet kasin, hotelů a nočních klubů. Pokud máte rádi život na plné pecky, zvolte zájezd do Las Vegas a užijte si nekonečnou zábavu. Kromě kasin a nočního života vás v Las Vegas čekají také neuvěřitelné atrakce, jako jsou například jízda na horské dráze na vrcholu hotelu nebo projížďka helikoptérou nad městem.

Kalifornie – Slunce, pláže a Hollywood

Kalifornie je jednou z nejkrásnějších oblastí USA. Nabízí slunce, pláže, přírodu a mnoho dalšího. Kromě toho je Kalifornie také domovem Hollywoodu a některých nejvýznamnějších kulturních center USA, jako jsou San Francisco a Los Angeles. Zájezd do Kalifornie je ideální pro ty, kteří chtějí zažít něco z každého koutu USA.

Washington D.C. – Hlavní město USA

Washington D.C. je hlavním městem USA a nabízí mnoho historických památek a kulturních center. Mezi nejznámější patří Bílý dům, Kapitol, Lincolnův památník a Washingtonův monument. Zájezd do Washingtonu D.C. je ideální pro ty, kteří mají zájem o historii a politiku USA.

USA nabízí neuvěřitelné množství turistických atrakcí a památek. Pokud se chystáte na návštěvu USA a hledáte zájezdy, které by vám usnadnily organizaci vaší cesty, vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství po kontinentě svobody. Ať už se rozhodnete pro zájezd do New Yorku, Floridy, národních parků, Las Vegas, Kalifornie nebo Washingtonu D.C., zaručeně nebudete litovat.

V neposlední řadě jsou Spojené státy zajímavé i svou kulturou či gastronomií. Zkrátka cestování do USA je zajímavé po všech stránkách.   Konkrétně pro vás mají cestovní kanceláře (např. CK radynacestu.cz) přichystánu pestrou nabídku zájezdů, kterou neustále inovují k vaší maximální spokojenosti.

Zobrazen 1. – 20. z 120 výsledků

Back to top button