Gay a lesbičky na cestách po USA

gay USAVelká města Ameriky jako San Francsco, San Diego nebo oblast Wes Hollywood v Los Angeles má velkou gay komunitu. Informace o gay komunitě najdete zdarma v novinách nebo česopisech. V oblasti Los Angeles je to LA Weekly, v oblasti San Francisco pak informace o gay životě najdete v Gay Times nebo v internetovém San Francisco - gay průvodci.

Autopůjčovna

Autopůjčovna Avis se nepřímo prezentuje jako gay friendly společnost. Pokud při půjčení auta uvedete spolujezdce jako svého životního partneta, neplatíte poplatek za dalšího řidiče.

Dokumenty ČT

mezera
  • Manželské etudy v San Franciscu - Prostřednictvím queer magazínu Q se budete moci podívat do "hlavního města gayů", do San Francisca. Nahlédneme nejen slavnou beatnickou historii, ale i současný boom registrovaných sňatků, který zasáhl celou Kalifornii.

San Francisco

Restaurace

V San Franciscu najdete stovky gay friendly restaurací a v takto kosmopolitní společnosti si určitě vyberete něco ze světové kuchyně.

mezera

Noční gay život v San Francisco

V San Franciscu bude pro vás jednoduché najít gay bar. Oblíbené jsou zejména The Pilsner Inn a The Café. Pouze pro lesbičky je tu The Lexington Club na 19th Street.

Kavárny - gay friendly

Ubytování - gay friendly

Las Vegas Gay

Gay Hotel Las Vegas

  • Bloe Moon - tento gay hotel v Las Vegas je určen pouze pro gay osazenstvo a najdete jej nedalo hlavní třídy Strip. Samozřejmostí je bazén, sauna, masáže.
mezera

Florida - Miami Gay

gay USA

Gay Hotel Miami Florida

mezera

Získávejte ZDARMA informace do vašeho e-mailu

  • Novinky na webu a zajímavosti ze světa cestování po Americe.
  • Rady, tipy a upozornění pro cestu do USA.
  • Zasílání novinek můžete kdykoli zrušit.
  • Tým webu CestovánípoUSA.cz bere ochranu vaší e-mailové adresy
    velmi vážně, a proto jí neposkytne žádným dalším osobám nebo společnostem.
  • Podívejte se na předchozí newslettery.


TISKNĚTE A SDÍLEJTE S PŘÁTELI

pošlete stránku přátelům
sdílejte stránku s přáteli na Facebooku
sdílejte na Google +1
sdílejte na Twitter
vytiskněte si stránku
pošlete přes Gmail

PODPOŘTE NÁŠ TÝM

Náš tým


Pomohly vám naše stránky při plánování cesty do Ameriky? Doporučte náš web malým odkazem na vašich stránkách nebo bloqu. Děkujeme!