První ubytování po příletu do USA

Před odletem do USA si vyhledejte na internetu ubytování, a to alespoň na první noc. Ušetříte si tím spoustu stresu.

Ubytování v Americe Počítejte s tím, že po celodenním cestování do USA budete velmi unaveni. Velkou roli tu hraje zejména časový posun, a to až 9 hodin (San Francisco, Los Angeles), na letišti musíte projít imigračním úředníkem, což samo o sobě je velký stres, dále vás čeká cesta do autopůjčovny, a pak konečně jízda do motelu. K tomu všemu všude sebou taháte kufry, batohy, foťáky, a nejraději byste se viděli v posteli.

Levné ubytování v USA Jak nenocovat v autě

Motel obsazenPo příjezdu do motelu vás může v motelu čekat nemilé překvapení ve formě cedulky na dveřích NO VACANCY (obsazeno), a to zejména v turistické sezóně.
Pro ty, kteří se chtějí vyhnout této nepříjemné situaci a ušetřit si další tápání v neznámém městě a hledání volného motelu, který může být i dražší, je tu možnost si předem rezervovat a zaplatit alespoň první noc v motelu.

Levné ubytování v USA

Platby za ubytování se provádí platební kartou. Pokud si nejste jisti, zda můžete vaší kartu použít na platby přes internet, obraťte se pro informaci na vaši banku. Levné ubytování v Americe Zde vám mohou také vyhotovit i kartu určenou pouze pro platby přes internet.

noc v autěnoc v autěChci se pořádně vyspat: sprcha, postel a spánek Levné ubytování v Americe

Spát v autě může být dobrodružství a nezvyklá zkušenost, ale také rozlámané tělo, bolavé nohy, otlačená zadnice, a to nemluvě o kvalitě spánku, která nebude stát za nic. V letadle jste seděli 9 a více hodin...jak moc chcete toto absolvovat další noc?

Levné ubytování v Americe

Pokud jste na tom tedy stejně jako my a máte rádi pořádnou sprchu, postel a zasloužený odpočinek po celodenním cestování, tak si udělejte rezervaci pokoje před odletem do Ameriky.Levné ubytování v USA Získáte tím jistotu, že neskončíte na ulici a dostanete i slevu za rezervaci přes internet...o slevách ubytování přes internet v článku Jak ušetřit v Americe.

UBYTOVÁNÍ NA PRVNÍ NOC V AMERICE


mezera

Nejšpinavější hotely/motely USA Levné ubytování v USA

Tento seznam je sestaven dle hodnocení turistů na webu TripAdvisor.com .


mezera Další informace

Získávejte ZDARMA informace do vašeho e-mailu

  • Novinky na webu a zajímavosti ze světa cestování po Americe.
  • Rady, tipy a upozornění pro cestu do USA.
  • Zasílání novinek můžete kdykoli zrušit.
  • Tým webu CestovánípoUSA.cz bere ochranu vaší e-mailové adresy
    velmi vážně, a proto jí neposkytne žádným dalším osobám nebo společnostem.
  • Podívejte se na předchozí newslettery.


TISKNĚTE A SDÍLEJTE S PŘÁTELI

pošlete stránku přátelům
sdílejte stránku s přáteli na Facebooku
sdílejte na Google +1
sdílejte na Twitter
vytiskněte si stránku
pošlete přes Gmail

PODPOŘTE NÁŠ TÝM

Náš tým


Pomohly vám naše stránky při plánování cesty do Ameriky? Doporučte náš web malým odkazem na vašich stránkách nebo bloqu. Děkujeme!