Hostely v USA

Hostel v USAUbytování v hostelu lze zařadit spíše do levnější kategorie ubytování v USA. Cena za postel se v hostelu pohybuje mezi 10 až 20 dolary, ale výjimečně může být i vyšší, a to pokud hostel nabízí kvalitnější ubytování nebo více soukromí ve formě pokojů pro dva. Právě sdílení pokoje s více turisty je typickým znamek hostelů, a to nejem v americe, ale i po celém světě.

Hostely v Americe

Hostely jsou v americe oblíbené zejména mezi mladými lidmi, není to ale pravidlo. Na pokoji můžete potkat jak puberťáka, tak i člověka v důchodovém věku.

Některé americké hostely mají zvlášť pokoje pro ženy a zvlášť pokoje pro může, proto pokud cestujete v páru a rádi byste spolu sdíleli jednu místnost, tak si tuto skutečnost nejdříve ověřte.

Rezervace hostelu v USA Rezervace hostelu v USA


Prakticky každý hostel v USA má k dispozici prádelnu, kde si můžete za pár drobných vyprat a samozřejmostí bývá kuchyňka. Sociální zařízení bývá společné.

Ubytování v hostelu USA

Hostel v USAV případě, že budete v hostelu sdílet pokoj s několika lidmi, tak vždy myslete na to, abyste měli bezpečně uložený pas, peníze a cenosti. K tomuto účelu se dobře hodí hostelové trezory, případně mějte tyto věci u sebe.

Pokud tedy nemáte vysoké nároky na soukromí, rádi potkáváte nové lidi, navazujete nová přátelství a chcete ušetřit, tak je pro vás hostel tou pravou volbou.

mezera
Získávejte ZDARMA informace do vašeho e-mailu

  • Novinky na webu a zajímavosti ze světa cestování po Americe.
  • Rady, tipy a upozornění pro cestu do USA.
  • Zasílání novinek můžete kdykoli zrušit.
  • Tým webu CestovánípoUSA.cz bere ochranu vaší e-mailové adresy
    velmi vážně, a proto jí neposkytne žádným dalším osobám nebo společnostem.
  • Podívejte se na předchozí newslettery.


TISKNĚTE A SDÍLEJTE S PŘÁTELI

pošlete stránku přátelům
sdílejte stránku s přáteli na Facebooku
sdílejte na Google +1
sdílejte na Twitter
vytiskněte si stránku
pošlete přes Gmail

PODPOŘTE NÁŠ TÝM

Náš tým


Pomohly vám naše stránky při plánování cesty do Ameriky? Doporučte náš web malým odkazem na vašich stránkách nebo bloqu. Děkujeme!