Rychlé linky pro cesty po USA

Potřebujete jeden linka a nemůžete ho najít? Věříme, že procházet celé stránky by byla otrava, proto jsme pro vás připravili přehled všech linků, které se na našem webu objevují. Seznam budeme pravidelně aktualizovat a dodávat linky, které by se vám mohli nejen při cestách hodit.

Současně jsme pro vás připravili i jednu novinku, kterou jsou tak zvané QR kódy. Je možné, že jste se s nimi již někde seznámili, ti z vás co nemáte ani tušení o co jde, je tu malé vysvětlení co jsou QR kódy a jak je využít.

Ubytování v USA

Florida - ubytování v soukromíMotely a hotely


Hostely

Akční slevy na ubytování


Letenky


AutopůjčovnyCestovní pojištění do USA - on-line se slevou


Las Vegas

Zábava, show, představení


New York


  • NEW YORK CITY Experts - jízdenky na MHD, Socha Svobody - okružní jízdy lodí, výlety Washington DC, okružní jízdy po New Yorku a mnoho dalších.

Orlando

Walt Disney World, hotely, výlety, okružní jízdy


Grand Canyon


QR kódy

Nevíte co s těmito kódy? Podívejte se na náš návod, jak QR kód načíst do mobilu.

QR kód - ambasáda ČR ve Washington DC QR kód - Motel 6  
Ambasáda ČR ve Washington
kontakt
Motel 6  

Podpořte web Cestování po USA.cz

Cestovatelský portál Cestování po USA.cz se vám snaží přinášet rady, tipy a zkušenosti z cestování po USA. Na jeho vytváření se podílí tým nadšenců do cestování po Americe a je pro nás vždy velkou odměnou, když od vás slyšíme slova pochvaly...a nebo i jen pokud sdílíte náš web.

Stačí jen přidat na vaše stránky nebo bloq tento kód. Děkujeme!
<a href="http://wwww.cestovani-po-usa.cz/pages-cz/rychle-linky-usa-amerika-ubytovani-letenky-pujcovna.html">Cestování po USA - Rychlé linky pro cesty po USA</a>

nebo

<a href="http://wwww.cestovani-po-usa.cz/">Cestování po USA</a>

:RUOUKL