Náš tým webu Cestování po USA.cz

Vážení cestovatelé,

do USA jsme zavítali již několikrát a několikrát jsme museli řešit stále ty stejné problémy s cestou do USA spojené – letenky, půjčení auta, ubytování, plán trasy, cestovní pojištění a všechno to další a nezbytné.

Hodiny strávené na internetu, v mapách a průvodcích nás přivedlo na myšlenku dát všechny naše zkušenosti z minulých pobytů v USA dohromady a umístit toto vše na web.

Pojeďte s námi do USA

Během našeho cestování po Americe jsme udělali několik chyb, na které vás budeme upozorňovat, a tak věříme, že vám pomůžeme prožít vaše cesty po USA bez zbytečných přehmatů.

Informace uvedené na našem webu vycházejí z velké části ze zkušeností našich vlastních, ale i zkušeností přátel, kteří do USA cestu podnikli a nějakou dobu v USA pobyli. Velkou pomocí jsou i naši američtí přátelé, kteří nám poskytují rady ze života v USA.

Co vidět v USAStanda
Poprvé do USA zavítal v roce 1996, kdy stál dolar neuvěřitelných 38 Kč a letenka jej vyšla na 30 tisíc. Od té doby cestuje do Ameriky pravidelně. Miluje národní parky, zejména Yellowstone, a to včetně jeho sirného zápachu :-) Oblíbil si San Francisco. Je zakladatelem tohoto portálu a dělá příšerné hrubky :-) Se Standou se můžete spojit na Google+ nebo se s ním můžete vidět ve fitness centru Praha 3 (Žižkov), kde působí od roku 2001 jako spinning instruktor (indoor cycling).


Co vidět v AmericeJirka
Náš hlavní "facebookář", od kterého můžete číst většinu našich příspěvků na Facebooku. Mezi jeho nejoblíbenější místa v USA patří Grand Canyon a San Francisco. Z Amerického fast foodu zbožňuje Taco Bell. Pokud mu není dopřáno, tak bývá nevrlý :-)


Co zařídit před cestou do AmerikyIva
Tato milá a veselá slečna je naší odbornicí na auta. Motor vám popíše bez mrknutí oka a zasype vás odbornými výrazy, za které by se nemusel stydět ani největší odborník. Cvrkot motorů jí zřejmě připomíná cinkot mincí, proto není divu, že si zamilovala Las Vegas a všude přítomná kasina. Peče výborné koláče :-)


Co zařídit před cestou do USABlake
Nejmladší člen našeho týmu. V Česku ještě nikdy nebyla, ale už umí říct "soráč" a "prosím jídlo bez cibule"...nemáme tuchy, kde k tomu přišla :-) Miluje Evropu a ráda by ji co nejdříve procestovala. Jelikož je od mala zvyklá na horké pouštní počasí jižní Kalifornie, tak je jí chudákovi všude zima.


Jak zařídit cestu do USATraci
Věčně usměvavá a s batohem na zádech. Momentálně na mateřské dovolené. V Praze byla naposledy před třemi roky. Ráda by se co nejdříve podívala zpět, procestovala Moravu a krásné jižní Čechy.


Jak zařídit cestu do USAJason
V České republice strávil něco přes dva roky, vyučoval angličtinu a sám studoval češtinu. Ačkoli již nemá češtinu tak plynulou, tak mu to stále mluví velmi obstojně. S rodinou se usídlil ve Wyomingu poblíž národního parku Yellowstone a pohoří Grand Teton. V Americe mu chybí jízda vlakem a knedlo, vepřo, zelo. Už se těší, až se zase do ČR vrátí.


James
Žije s rodinou v Las Vegas, a tak není divu, že je jeho doménou právě oblast jižní Nevady včetně Grand Canyonu a národních parků Zion a Bryce Canyon. Miluje Prahu, kde žil několik měsíců, velmi si oblíbil Karlovy Vary a Český Krumlov, který je dle jeho slov "So cool!".


Náš americko-český tým navázal spolupráci se společnostmi, které mají s cestováním do USA co do činění. Některé z nich pro naše čtenáře připravili i výhodnější cenové podmínky služeb.

Avis
mezera mezera mezera mezera mezera mezera mezera mezera mezera mezera mezera mezera mezera

Náš tým se neustále rozrůstá a v současné době sídlíme v Praze a v Las Vegas odkud sledujeme dění kolem USA, pravidelně doplňujeme a aktualizuje tyto webové stránky, tak aby naši čtenáři dostávali ty nejpřesnější informace. Jelikož se ale informace v oblasti cestování neustále mění a zachytit všechny změny není vskutku jednoduché, tým webu je vděčný za každou informaci, kterou získá právě od vás čtenářů.

Pokud i vy máte zkušenosti s cestováním po USA a rádi byste naše stránky obohatili, tak neváhejte a napište nám.

mezera

Kontakty - spolupráce

V případě zájmu o spolupráci s naším webem pište na e-mailovou adresu:

nebo použijte tento formulář.

mezera

Adresa:
Stanislav Beran
Pod Harfou 938/40
Praha 9 – Vysočany
190 00Získávejte ZDARMA informace do vašeho e-mailu

  • Novinky na webu a zajímavosti ze světa cestování po Americe.
  • Rady, tipy a upozornění pro cestu do USA.
  • Zasílání novinek můžete kdykoli zrušit.
  • Tým webu CestovánípoUSA.cz bere ochranu vaší e-mailové adresy
    velmi vážně, a proto jí neposkytne žádným dalším osobám nebo společnostem.
  • Podívejte se na předchozí newslettery.


TISKNĚTE A SDÍLEJTE S PŘÁTELI

pošlete stránku přátelům
sdílejte stránku s přáteli na Facebooku
sdílejte na Google +1
sdílejte na Twitter
vytiskněte si stránku
pošlete přes Gmail

PODPOŘTE NÁŠ TÝM

Náš tým


Pomohly vám naše stránky při plánování cesty do Ameriky? Doporučte náš web malým odkazem na vašich stránkách nebo bloqu. Děkujeme!