Mapy, GPS navigace a knižní průvodce do USA

Posted by

Do USA bez mapy ani náhodou a bez GPS navigace jen pokud máte rádi adrenalin. Naše první cestu do USA před několika lety jsme absolvovali pouze s mapou...zvládli jsme to, ale s hlavou zabořenou do mapy. Ve velkých městech byl problém s rychlou orientací, a když jsem potřetí míjeli stejný dům, tak nálada v autě začala velmi jiskřit.

A to byl ten okamžik, kdy jsme se rozhodli koupit GPS navigaci, ať to stojí co to stojí. Dodnes investice nelitujeme.

GPS navigace - TomTom, Garmin, Mio

GPS NAVIGACE - HODNĚ POMOCI ZA MÁLO PENĚZNavigace GPS

GPS navigace je královnou v navigaci jako takové. Pokud máte již gps navigaci koupenou, tak neváhejte a navigaci přibalte. Oblíbené jsou např. Garmin, Mio, TomTom, Navigon, Dayton, Blaupunkt.

Pokud navigaci ještě nemáte, zauvažujte o její koupi. Velký výběr GPS navigací do auta najdete na internetu.


GPS navigace do USA

Obsluha GPS navigace je velmi jednoduchá a vy si díky navigaci cestování užíváte, zbytečně nikde nebloudíte a nenervujete se.

NÁŠ TIP

Navigaci oceníte zejména ve velkých městech, kde je velmi hustý automobilový provoz. Navigace vás včas upozorní do jakého jízdního pruhu se zařadit, kdy bude sjezd, kam zabočit a vy máte čas se věnovat řízení auta.

Navigace GPS GPS navigace, které koupíte v Evropě nejsou většinou vybaveny mapou USA. Na internetu můžete zakoupit on-line mapy TOM TOM do GPS navigace do USA , Garmin, MIO a ihned jí instalovat.


mezera

Mapy a knižní průvodci

Mapa USA je základní věc, která by neměla ve vaší výbavě chybět. Vzhledem k velikosti území USA můžete bez mapy při cestování autem jednoduše zabloudit. Kvalitní automapu USA a mapy velkých měst (Los Angeles, San Francisco) koupíte v knihkupectví.

Velkým pomocníkem při cestách po USA je i knižní průvodce, který vám poskytne informace o turistických zajímavostech v Americe, tipech na ubytování, stravování, nakupování apod. Knižního průvodce po USA opět koupíte v knihkupectví. Jejich cena může být poněkud vyšší, ale na cesty po USA se vyplatí. Nevýhodou knižních průvodců je, že informace v nich uvedené rychle "zastarávají".

Některé mapy si můžete stáhnout i v sekci Stáhněte si.Získávejte ZDARMA informace do vašeho e-mailu

  • Novinky na webu a zajímavosti ze světa cestování po Americe.
  • Rady, tipy a upozornění pro cestu do USA.
  • Zasílání novinek můžete kdykoli zrušit.
  • Tým webu CestovánípoUSA.cz bere ochranu vaší e-mailové adresy
    velmi vážně, a proto jí neposkytne žádným dalším osobám nebo společnostem.
  • Podívejte se na předchozí newslettery.


TISKNĚTE A SDÍLEJTE S PŘÁTELI

pošlete stránku přátelům
sdílejte stránku s přáteli na Facebooku
sdílejte na Google +1
sdílejte na Twitter
vytiskněte si stránku
pošlete přes Gmail

PODPOŘTE NÁŠ TÝM

Náš tým


Pomohly vám naše stránky při plánování cesty do Ameriky? Doporučte náš web malým odkazem na vašich stránkách nebo bloqu. Děkujeme!