Cena potravin v USA Cena jídla v Americe

Posted by

Na jídlo můžete v USA zavítat do restaurace, fast foodu nebo si koupit něco supermarketech. Záleží tedy na vás a vaší peněžence, kterou formu stravování budete preferovat.

Cena potravin v USA se vám může zdát trochu vyšší než na co jste zvyklí u nás. Je ale potřeba přihlédnout k velikosti balení. Co se týče jídla, tak Američané milují velká balení, takže není výjimkou najít v regále plátkový sýr s váhou téměř půl kila.

Jídlo v USA zakoupíte obvykle nejlevněji v supermarketech, kterým je například Walmart(prodejny Walmartu).

Kolik stojí potraviny a jídlo v USA

Často slýcháváme dotazy na ceny potravin v USA. Kolik stojí chleba v USA? Kolik stojí máslo, salám, sýr v Americe? Jak jsou drahé potraviny v USA?

Pro vaší představu jsme připravili malý přehled základních cen potravin v amerických obchodech. Jelikož se ceny mohou v různých oblastech lišit berte tento malý přehled jen jako orientační.

Tip - Potraviny v USA nakupujte s rozvahou

Při nákupu potravin myslete na to, zda budete mít možnost uložit jídlo během cestování do chladna. Stačí abyste zastavili na malou přestávku a v autě máte hned 50 stupnů. Mléčné výrobky, margariny, měkké salámy apod. se snažte zkonzumovat co nejdříve.

Jen taková "blbinka" na cesty :-) Dříve než vyrazíte do národních parků v horách (Yosemite, Sequoia apod.), kupte si někde u pobřeží nebo v nízkých nadmořských výškách sáček chipsů. Pokud bude dobře uzavřen, tak se cestou do "výšin" bude postupně nafukovat a může i prasknout, což se nám stalo :-) Pak si na nich můžete pochutnat. Je celkem zajímavé sledovat, jak se mění tlak vzduchu, aniž bychom si toho všimli.

Přehled - ceny potravin v USA Ceny jídla v Americe

Cena jídla a potravin v USA

Další informace

Získávejte ZDARMA informace do vašeho e-mailu

  • Novinky na webu a zajímavosti ze světa cestování po Americe.
  • Rady, tipy a upozornění pro cestu do USA.
  • Zasílání novinek můžete kdykoli zrušit.
  • Tým webu CestovánípoUSA.cz bere ochranu vaší e-mailové adresy
    velmi vážně, a proto jí neposkytne žádným dalším osobám nebo společnostem.
  • Podívejte se na předchozí newslettery.


TISKNĚTE A SDÍLEJTE S PŘÁTELI

pošlete stránku přátelům
sdílejte stránku s přáteli na Facebooku
sdílejte na Google +1
sdílejte na Twitter
vytiskněte si stránku
pošlete přes Gmail

PODPOŘTE NÁŠ TÝM

Náš tým


Pomohly vám naše stránky při plánování cesty do Ameriky? Doporučte náš web malým odkazem na vašich stránkách nebo bloqu. Děkujeme!