Burza itinerářů, tipů a rad na cestu po USA plán cesty po Americe

Máte zajímavý itinerář po USA, plán cesty po Americe? Rady, tipy, ale i negativní zkušenosti z vašich cest po USA? Podělte se s ostatními cestovateli a nechte se naopak inspirovat ostatními!

Pošlete nám vaše materiály do emailové schránky a tým webu je zveřejní na tyto stránky, kde budou vaše rady a tipy volně k dispozici ostatním.

mezera mezera

Zasílat můžete soubory v obvyklých formátech (Word, Excel, PowePoint, PDF, TXT) i linky na vaše fotografie. Máte plán cesty po Americe přímo v souboru do navigace? Nenechejte si jej pro sebe!

Soubory ke stažení plán cesty po Americe

Jméno Popis Soubor web - link
Lukyn Cesta po Americe - fotky a trasa Fotky Trasa
Radek Jel jsem 3 tydny zapadni pobrezi a 10 dni vychodni pobrezi. Prujezdna mista jsou uvedeny na mapce. Souhrne: Za 33 dní překročeno 9 časových pásem tam a zpět. Nacestováno 31 715 km (což je více než ¾ obvodu Zeměkoule) Z toho 7 530 km autem na západním pobřeží, 2 050 km na výchdodním Greyhoundem, zbytek letecky ... Itinerář USA (celek), Itinerář USA - západní pobřeží, Itinerář USA - východní pobřeží Fotky
 
mezera

Tým webu si vyhrazuje právo zaslaný materiál nezveřejnit, a to zejména v případě, že bude obsahovat vulgární slova, pornografický materiál, viry apod. Obsah zaslaných materiálů se nemusí shodovat s názorem týmu webu. Tým webu neodpovídá za obsah zveřejněných materiálů a nenese odpovědnost za případné škody.Zskvejte ZDARMA informace do vaeho e-mailu

  • Novinky na webu a zajmavosti ze svta cestovn po Americe.
  • Rady, tipy a upozornn pro cestu do USA.
  • Zasln novinek mete kdykoli zruit.
  • Tm webu CestovnpoUSA.cz bere ochranu va e-mailov adresy
    velmi vn, a proto j neposkytne dnm dalm osobm nebo spolenostem.
  • Podvejte se na pedchoz newslettery.


TISKNTE A SDLEJTE S PTELI

polete strnku ptelm
sdlejte strnku s pteli na Facebooku
sdlejte na Google +1
sdlejte na Twitter
vytisknte si strnku
polete pes Gmail

PODPOTE N TM

N tm


Pomohly vm nae strnky pi plnovn cesty do Ameriky? Doporute n web malm odkazem na vaich strnkch nebo bloqu. Dkujeme!