Půjčení auta

Burza itinerářů, tipů a rad na cestu po USA plán cesty po Americe

Máte zajímavý itinerář po USA, plán cesty po Americe? Rady, tipy, ale i negativní zkušenosti z vašich cest po USA? Podělte se s ostatními cestovateli a nechte se naopak inspirovat ostatními!

Pošlete nám vaše materiály do emailové schránky a tým webu je zveřejní na tyto stránky, kde budou vaše rady a tipy volně k dispozici ostatním.

mezera mezera

Zasílat můžete soubory v obvyklých formátech (Word, Excel, PowePoint, PDF, TXT) i linky na vaše fotografie. Máte plán cesty po Americe přímo v souboru do navigace? Nenechejte si jej pro sebe!

Soubory ke stažení plán cesty po Americe

Jméno Popis Soubor web - link
Lukyn Cesta po Americe - fotky a trasa Fotky Trasa
Radek Jel jsem 3 tydny zapadni pobrezi a 10 dni vychodni pobrezi. Prujezdna mista jsou uvedeny na mapce. Souhrne: Za 33 dní překročeno 9 časových pásem tam a zpět. Nacestováno 31 715 km (což je více než ¾ obvodu Zeměkoule) Z toho 7 530 km autem na západním pobřeží, 2 050 km na výchdodním Greyhoundem, zbytek letecky ... Itinerář USA (celek), Itinerář USA - západní pobřeží, Itinerář USA - východní pobřeží Fotky
 
mezera

Tým webu si vyhrazuje právo zaslaný materiál nezveřejnit, a to zejména v případě, že bude obsahovat vulgární slova, pornografický materiál, viry apod. Obsah zaslaných materiálů se nemusí shodovat s názorem týmu webu. Tým webu neodpovídá za obsah zveřejněných materiálů a nenese odpovědnost za případné škody.Získávejte ZDARMA informace do vašeho e-mailu

  • Novinky na webu a zajímavosti ze světa cestování po Americe.
  • Rady, tipy a upozornění pro cestu do USA.
  • Zasílání novinek můžete kdykoli zrušit.
  • Tým webu CestovánípoUSA.cz bere ochranu vaší e-mailové adresy
    velmi vážně, a proto jí neposkytne žádným dalším osobám nebo společnostem.
  • Podívejte se na předchozí newslettery.


TISKNĚTE A SDÍLEJTE S PŘÁTELI

pošlete stránku přátelům
sdílejte stránku s přáteli na Facebooku
sdílejte na Google +1
sdílejte na Twitter
vytiskněte si stránku
pošlete přes Gmail

PODPOŘTE NÁŠ TÝM

Náš tým


Pomohly vám naše stránky při plánování cesty do Ameriky? Doporučte náš web malým odkazem na vašich stránkách nebo bloqu. Děkujeme!