Ubytování New York

Manhattan - hotely New York

Kliknutím na mapu se vám zobrazí aktuální nabídka ubytování v New Yorku. Pokud nehledáte k ubytování v New Yorku konkrétní místo, je možnost v mapě vyhledávat i podle ceny hotelu a počtu hvězdiček. U každého z hotelu je samozřejmostí recenze ubytování New York a vy tak můžete předejít případnému zklamání.

New York ubytování hotel motel

New York je plný turistů a tak ubytování nenechávejte na poslední chvíli. Na internetu si můžete v klidu projít nabídky jednotlivých hotelů v New Yorku nejen co se týče kvality, ale i ceny za pokoj a noc. Rezervace ubytování (hotelu, motelu) přes internet je spojena se slevou oproti ubytování New York bez předchozí rezervace.

Tip na motel v New Yorku od Tomáše Pokorného, který procestoval západ USA a New York.

Hotely Washingtonu DC

Další nabídky hotelů v New Yorku najdete zde:

New York


New York - prohlídka Manhattanu autobusem

Jak to funguje?

Funguje zde systém HOP-ON HOP-OFF, což znamená, že turisté mohou na jakékoli zastávce "naskočit" do autobusu (hop-on) nebo z něj "vyskočit" (hop-off). Autobusů jezdí po trasách několik, takže turisté mohou vystoupit, podívat se po okolí a při příjezdu dalšího autobusu opět naskočit. Trasy autobusů vedou přes Empire State Building, Times Square, World Trade Center, the Metropolitan Museum of Art a další.

Ukázat ceny    Stáhnout brožuru s trasami