LETENKY DO USA

Hlavním letenkovým partnerem pro tým webu Cestování po USA je letenkový portál Pelikan.cz, Letuska.cz nebo Kralovna.cz, jenž je součástí skupiny Student Agency, které patří v současné době mezi jedničky v prodeji letenek do celého světa. Web pro vás prověřuje ceny letenek u více než 800 leteckých společností, a to včetně nízkonákladových.

Dalším serverem pro prodej letenek je portál letecké společnosti British Airways. Zkuste hledat i zde! Lecká společnost mnohdy nabízí lepší ceny než samotné vyhledávače.

Letenky do USA

Platbu můžete provést prostřednictvím internetového bankovnictví, standardním převodním příkazem, vkladem v hotovosti nebo platební kartou.

Po dokončení rezervace, Vám bude na email odeslán itinerář letu a rekapitulace rezervace.

V článku Jak platit bezpečně na internetu vám poradíme jak odhalit podvodné stránky a plně tak využít výhod nákupu z pohodlí domova přes internet.

Letenky do USA

Letenky do USA patří mezi nejčastěji kupované...a není divu. Amerika patří mezi velmi oblíbené destinace, a to nejen jako přestupní místo, ale i jako cílové turistické místo.

Letenky do USA - vývoj cen během roku

Letenky do USA

mezera
vývoj cen letenek Letenky do USA vývoj cen letenek Letenka do USA vývoj cen letenek vývoj cen letenekk vývoj cen letenek Letenky do USA vývoj cen letenek Letenka do USA vývoj cen letenek Letenka do USA
leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec

Letenky do USA se většinou pohybují v rozmezí 11000 až 12000 Kč. Ve speciálních akcích se cena může dostat i těsně nad 10 000 Kč včetně poplatků. Z letišt ve Vídni nebo Mnichova se mohou ceny letenky do USA pohybovat ještě níže.

mezera

letenky do USA


S blížícím se létem roste nezadržitelně i cena letenek a nevěřte storkám, které vám trvdí, že letenky do USA jsou k mání za pár korun. Z vlastních zkušeností víme, že příliš levná letenka je spojena s nějakou komplikací (několik přestupů, několika hodinové čekání na spoje atd.), která vám může cestu do USA znepříjemnit.

Jelikož sami víme, jak obtížně se letenky do USA za příznivou cenu shání, spojili jsme se s jedničkou mezi letenkovými portály Pelikan.cz a pro lepší orientaci přinášíme právě vám nejaktuálnější letenky do USA, které právě v tomto okamžiku letecké společnosti nabízí.

Náš tipNÁŠ TIP
Pro vyhledávání nejlepší ceny letenky do USA je dobré být maximálně flexibilní v datu odletu a příletu. Vyhledávač pro vás zjistí, i v okolních dnech, tu nejnižší aktuální cenu letenek z téměř 800 společností a vy můžete ušetřit z ceny až několik tisíc korun.


Aktuální cena letenky do USA


mezera

Získávejte ZDARMA informace do vašeho e-mailu

  • Novinky na webu a zajímavosti ze světa cestování po Americe.
  • Rady, tipy a upozornění pro cestu do USA.
  • Zasílání novinek můžete kdykoli zrušit.
  • Tým webu CestovánípoUSA.cz bere ochranu vaší e-mailové adresy
    velmi vážně, a proto jí neposkytne žádným dalším osobám nebo společnostem.
  • Podívejte se na předchozí newslettery.