LETENKY BOSTON

Hlavním letenkovým partnerem pro tým webu Cestování po USA je letenkový portál Pelikan.cz, Letuska.cz nebo Kralovna.cz, jenž je součástí skupiny Student Agency, které patří v současné době mezi jedničky v prodeji letenek do celého světa. Web pro vás prověřuje ceny letenek u více než 800 leteckých společností, a to včetně nízkonákladových.

Dalším serverem pro prodej letenek je portál letecké společnosti British Airways. Zkuste hledat i zde! Lecká společnost mnohdy nabízí lepší ceny než samotné vyhledávače.

Letenky do USA

Platbu můžete provést prostřednictvím internetového bankovnictví, standardním převodním příkazem, vkladem v hotovosti nebo platební kartou.

Po dokončení rezervace, Vám bude na email odeslán itinerář letu a rekapitulace rezervace.

V článku Jak platit bezpečně na internetu vám poradíme jak odhalit podvodné stránky a plně tak využít výhod nákupu z pohodlí domova přes internet.

Letenky Boston

Letenky Boston patří mezi nejčastěji kupované letenky na sever USA. Boston patří k velkým městům USA a sjíždějí se sem nejen obchodní cestující.

Letenky Praha - Boston - vývoj cen během roku

Letenky Boston

mezera
vývoj cen letenek vývoj cen letenek Letenky Boston Letenka Boston vývoj cen letenek Letenka Boston Letenky Boston vývoj cen letenek Letenka Boston vývoj cen letenek Letenka Boston Letenky Boston
leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec

Letenky Praha - Boston se většinou pohybují v rozmezí 15 000 až 18 000 Kč. Ve speciálních akcích se cena letenky může dostat i těsně nad 13 000 Kč včetně poplatků. Cena letenky do Bostonu může být ještě nižší, a to z letišt ve Vídni nebo Mnichova. Zkuste vyhledávat odlety směr Boston i z těchto měst.

mezera

letenka Boston


S blížícím se létem roste nezadržitelně i cena letenky a nevěřte storkám, které vám trvdí, že letenky Boston jsou k mání za pár korun. Z vlastních zkušeností víme, že příliš levná letenka je spojena s nějakou komplikací (několik přestupů, několika hodinové čekání na spoje atd.), která vám může cestu do Bostonu znepříjemnit.

Jelikož sami víme, jak obtížně se letenky do Bostonu za příznivou cenu shání, spojili jsme se s jedničkou mezi letenkovými portály Pelikan.cz a pro lepší orientaci přinášíme právě vám nejaktuálnější letenky do Bostonu, které právě v tomto okamžiku letecké společnosti nabízí.

Náš tipNÁŠ TIP
Pro vyhledávání nejlepší ceny letenky do Bostonu je dobré být maximálně flexibilní v datu odletu a příletu. Vyhledávač pro vás zjistí, i v okolních dnech, tu nejnižší aktuální cenu letenky z téměř 800 společností a vy můžete ušetřit z ceny letenky až několik tisíc korun.


Aktuální cena letenky Boston

mezera