Jak funguje nákup letenky do USA po internetu?

Jak funguje nákup letenky po internetu Pro ty co jsou nováčky v nákupu letenky do Ameriky přes portál tu máme stručnou informaci jak nákup letenky po internetu funguje. Samotný nákup letenky je jednoduchý a hlavně pohodlný. Rezervace letenky je bezplatná a je k dispozici 24 hodin denně, systém pro vás vybírá nejnižší cenu z 800 leteckých společností, a to včetně nizkonákladových.

Cena letenky do USA je konečná. Jakmile dokončíte rezervaci, odešle systém na vaši e-mailovou adresu potvrzení o rezervaci letenky a fakturu, která obsahuje informace o platbě. Hlavním letenkovým partnerem pro tým webu Cestování po USA je letenkový portál Letuska.cz nebo Kralovna.cz, jenž je součástí skupiny Student Agency. Oba portály patří v současné době mezi jedničky v prodeji letenek do celého světa.

Letenky do USA

Jak zaplatit letenku do USA?

Letenku můžete uhradit následujícími způsoby:

 • BANKOVNÍM PŘEVODEM - do e-mailu dostanete informace pro bankovní převod (celkovou částku, číslo účtu, variabilní symbol a datum do kdy je nutné platbu uhradit).
 • VKLADEM NA ÚČET v bance - informace potřebné pro tento druh platby dostanete opět prostřednictvím e-mailové zprávy.
 • PLATEBNÍ KARTOU - jedná se o platbu provedenou on-line jejíž výhodou je okamžité uhrazení a automatické vyhotovení letenky. Platby provedené kartou jsou zabezpečeny systémem VeriSign, který skryje data o vaší platební kartě a vaše data jsou tak v bezpečí.

Jak mi letenku do USA doručí?

Při rezervaci letenky si můžete vybrat z těchto způsobů doručení:

 • E-MAILEM - jedná se o způsob, který vám doporučujeme. Elektronickou letenku do USA zaslanou e-mailem si můžete kdykoli vytisknout přímo z e-mailu. Velkou výhodou elektronické letenky je, že ji nemůžete ztratit. Současně s letenkou obdržíte i rozpis jednotlivých letů. Co je elektronická letenka?
 • POŠTOU v ČR - papírovou letenku vám bude doručena v rámci ČR bezplatně doporučeně. V případě, že kupujete letenku na posledních chvíli nezapomeňte lhůtu pro doručení a raději zvolte elektronickou letenku zaslanou e-mailem.Získávejte ZDARMA informace do vašeho e-mailu

 • Novinky na webu a zajímavosti ze světa cestování po Americe.
 • Rady, tipy a upozornění pro cestu do USA.
 • Zasílání novinek můžete kdykoli zrušit.
 • Tým webu CestovánípoUSA.cz bere ochranu vaší e-mailové adresy
  velmi vážně, a proto jí neposkytne žádným dalším osobám nebo společnostem.
 • Podívejte se na předchozí newslettery.


TISKNĚTE A SDÍLEJTE S PŘÁTELI

pošlete stránku přátelům
sdílejte stránku s přáteli na Facebooku
sdílejte na Google +1
sdílejte na Twitter
vytiskněte si stránku
pošlete přes Gmail

PODPOŘTE NÁŠ TÝM

Náš tým


Pomohly vám naše stránky při plánování cesty do Ameriky? Doporučte náš web malým odkazem na vašich stránkách nebo bloqu. Děkujeme!