Cestovní pojištění do USA online

Posted by

Cestovní pojištění do USA Čert nikdy nespí, proto si na cesty sjednejte cestovní pojištění do USA. Na této položce se nevyplatí šetřit. Kvalitní cestovní pojištění do zahraničí oceníte v případě, že se něco stane, a to mnohdy bývá pak už pozdě něco měnit.

Vymknutý kotník, zánět slepého střeva nebo zlomená noha si nevybírá čas ani místo a platby za zdravotní ošetření jsou velmi vysoké, statisícové i vyšší částky. Pojistka vám v tomto případě ušetří nemalé trable.

Cestovní pojištění do USA

  • zlomená kost - až 500 000,- Kč
  • zánět slepého střeva - až 450 000,- Kč
  • ošetření bolavého zubu - až 6 000,- Kč
  • hospitalizace po dopravní nehodě - až 600 000,- Kč

Z uvedených příkladů vidíte, že pár stovek na cestovním pojištění do zahraničí se určitě vyplatí.


Cestovní pojištění do USA Amerika

Výhody sjednání cestovního pojištění do USA přes internet

Cestovní pojištění online do USA

Cestovní pojištění do USA je výhodné zřídit na internetu online a nezabere to více než 5 minut. Vyplníte své osobní údaje, příp. údaje svých spolucestovatelů, cíl vaší cesty, délku trvání cesty a na obrazovce rovnou uvidíte kompletní cenu za cestovní pojištění.

Cestovní pojištění do zahraničí

Při výběru cestovního pojištění online nesledujte pouze cenu, ale i výši pojistného limitu a případné doplňkové služby. Pojištění si zřizujte raději u prověřených pojišťoven.


Jak koupit cestovní pojištění online do USA?

Zde jsme pro vás připravili přesný postup krok po kroku, jak si zřídit pojistku na cesty. Na první pohled se může zdát, že je to komplikované, ale ve skutečnosti je to otázka 5 - 10 minut a pojištění máte sjednané nejen pro sebe, ale i pro ostatní členy vaší výpravy.

Kliknutím na tento link se vám otevře nové okno, kde si můžete pojištění dle tohoto návodu v pohodě sjednat. Nikdo vás nebude honit, takže nemusíte pospíchat :-) Ještě než začnete, tak si k ruce připravte jména a rodná čísla všech osob, pro které budete pojištění sjednávat (viz 4. krok) a dále své telefonní číslo a emailovou adresu, kam vám pojišťovna během chvilky zašle odkazy na smlouvy (ty si ale už stejně můžete stáhnout v kroku č. 7).

1. krok - Základní údaje o typu pojištění