Cestovní pojištění do USA online

Posted by

Cestovní pojištění do USA Čert nikdy nespí, proto si na cesty sjednejte cestovní pojištění do USA. Na této položce se nevyplatí šetřit. Kvalitní cestovní pojištění do zahraničí oceníte v případě, že se něco stane, a to mnohdy bývá pak už pozdě něco měnit.

Vymknutý kotník, zánět slepého střeva nebo zlomená noha si nevybírá čas ani místo a platby za zdravotní ošetření jsou velmi vysoké, statisícové i vyšší částky. Pojistka vám v tomto případě ušetří nemalé trable.

Cestovní pojištění do USA

  • zlomená kost - až 500 000,- Kč
  • zánět slepého střeva - až 450 000,- Kč
  • ošetření bolavého zubu - až 6 000,- Kč
  • hospitalizace po dopravní nehodě - až 600 000,- Kč

Z uvedených příkladů vidíte, že pár stovek na cestovním pojištění do zahraničí se určitě vyplatí.


Cestovní pojištění do USA Amerika

Výhody sjednání cestovního pojištění do USA přes internet

  • dostanete SLEVU 10% na cestovní pojištění sjednané přes internet online
  • zřízení do 5 minut
  • nemusíte chodit na pobočku
  • v klidu domova si porovnáte nabídky jednotlivých pojišťoven poskytujících cestovní pojištění do USA - Allianz, ČSOB pojišťovna, Generali pojišťovna, Kooperativa pojišťovna, UNIQA pojišťovna, Evropská Cestovní Pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna.

Cestovní pojištění online do USA

Cestovní pojištění do USA je výhodné zřídit na internetu online a nezabere to více než 5 minut. Vyplníte své osobní údaje, příp. údaje svých spolucestovatelů, cíl vaší cesty, délku trvání cesty a na obrazovce rovnou uvidíte kompletní cenu za cestovní pojištění.

Cestovní pojištění do zahraničí

Při výběru cestovního pojištění online nesledujte pouze cenu, ale i výši pojistného limitu a případné doplňkové služby. Pojištění si zřizujte raději u prověřených pojišťoven, kterými jsou například:

Cestovní pojištění do USA ČSOB Allianz Wustenrot


Jak koupit cestovní pojištění online do USA?

Zde jsme pro vás připravili přesný postup krok po kroku, jak si zřídit pojistku na cesty. Na první pohled se může zdát, že je to komplikované, ale ve skutečnosti je to otázka 5 - 10 minut a pojištění máte sjednané nejen pro sebe, ale i pro ostatní členy vaší výpravy.

Kliknutím na tento link se vám otevře nové okno, kde si můžete pojištění dle tohoto návodu v pohodě sjednat. Nikdo vás nebude honit, takže nemusíte pospíchat :-) Ještě než začnete, tak si k ruce připravte jména a rodná čísla všech osob, pro které budete pojištění sjednávat (viz 4. krok) a dále své telefonní číslo a emailovou adresu, kam vám pojišťovna během chvilky zašle odkazy na smlouvy (ty si ale už stejně můžete stáhnout v kroku č. 7).

1. krok - Základní údaje o typu pojištěníCestovní pojištění do USA - krok 1

2. krok - Zobrazí se základní cena pro všechny osoby


Zdravotní pojištění do USA - krok 2

3. krok - Vyberte variantu a doplňkové služby

Cestovní pojištění do Ameriky - krok 3

4. krok - Doplňte informace o osobách

pojištění na cesty do USA - krok 4

5. krok - Zadejte termín pojištění a typ platby

pojistka na cesty - krok 5

6. krok - Proveďte platbu kartou

zdravotní pojistka do USA - krok 6

7. krok - Stáhněte si a vytiskněte smlouvu pojištění

pojištění Amerika - krok 7

Tímto posledním krokem jste si zřídili cestovní pojištění. Dokumenty si vytiskněte a nezapomeňte přibalit k cennostem a ostatním dokladům, které si vezmete na palubu letadla (nikoliv do kufru!). Do emailu vám příjde informace o sjednání pojištění, v textu najdete informaci, že máte zaplatit na číslo účtu, pokud jste ale platili kartou, tak si této výzvy nevšímejte.

Pojištění si můžete v tomto formuláři v klidu porovnat, vybrat variantu, která vám nejvíce vyhovuje a rovnou si pojištění online zakoupit. Platbu můžete provést převodním příkazem z účtu nebo platební kartou. Smlouvu o pojištění si vytisknete a můžete vyrazit na cesty. Jelikož sami necháváme pojištění na poslední chvíli, tak této služby často využíváme :-)